Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van elég sok pénzem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van elég sok pénzem de amúgy spórolós fószer vagyok, úgy is lehet jó csajom?

Figyelt kérdés

Vagy ehhez sokat kell rá költenem?

Vannak költséges hobbijaim de eddig még nemnagyon találtam olyan csajt akinek ez bejött volna :D Másra meg nemigazán szeretek költeni :S


2013. ápr. 18. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem bizony.Gondolom csúnya is vagy.Neked soha nem lesz nőd.
2013. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, a k​urvázás, mint hobbi nem jön be minden csajnak :C
2013. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát egy olyan csajnak akinek a gazdag csávók jönnek be, általában azért jönnek be, mert jó sokat költenek rájuk, ha te nem költekezel, akkor semmivel sem leszel jobb a szemükbe mint egy csóró.
2013. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Bizony, hogy sokat.

Aztán ha teljesen lemerültél anyagilag közli majd veled, hogy "jaj bocsi de már kiszerettem belőled nem tudom miért pedig olyan cuksimuksi vagy" és többet nem látod. Természetesen ha kicsi a répád és még béna is vagy vele, akkor megcsal majd minden jöttmenttel miközben fizeted az álmait és ha féltékenykedni mersz rá, mehetsz a saját ágyadból a kanapéra aludni...

2013. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó válaszok :D


Volt már bnőm, de nem a legszebb nyilván, de jó csaj volt és totál csórónak mutattam magam az ismerkedés elején és még így is kellettem neki.

Most viszont vmi nagyon fullos bigét akarnék leakasztani :D De mégis jobb lenne ha őszintén szeretne..

2013. ápr. 18. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Hiú ábránd, de sok szerencsét.
2013. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De jól be lehet őket etetni nem, h sokat fogok rájuk költeni közbe nem :D
2013. ápr. 18. 20:58
 9/10 Noydra ***** válasza:

Nem értem a gondolkodásod :D Pénzzel akarsz felszedni nőt, de pénzzel csak k*rvát fogsz... Közben meg benyögöd, hogy "hát azért mégis csak jobb lenne, ha őszintén szeretne"


Akkor most mit is akarsz? :D

2013. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindent ami jó ;)
2013. ápr. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!