Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiú vagyok, és elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, és elég sovány 55 kg, ami elég gáz. Elkezdtem küzdősportozni, elég jól megy. És gyúrok is, ha van rá pénzem, de semmi hatás. Szeretnék hízni, vagy izmosodni. Unom, hogy lenéznek, és csajom sincs! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést..


mivel ebbe a kategóriába tetted, gondolom nem edzéstervet vársz tőlem.

2011. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
menny egy lovasklubba
2011. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
igyál fehérje porokat és gyúrjál akkor hizni is fogsz meg izmosodni is ;)
2011. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy attól lesz csajod mert egy kigyúrt izomkolosszus vagy :D
2011. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát izmosodni nem fogsz 55kg-ból, csak szálkásodni az meg sokak szerint gusztustalan.

Fogadd el hogy ilyen az alkatod, és magadnak tetszél ne a nőknek, abból nem szokott semmi jó kisülni. Apád ezekről nem beszél veled?

19/F

2011. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

neharagudjmeg de eztélleg nagyon durva!! :OO

én 14 évesvagyok, és nálunk a talán legvékonyabb fiu is 61 kg körübellül, pedig csont sovány, ő is hiába eszik nemtud meghízni, de viszon nagyonjó sportoló.

szerintem sportolj többet és probáld ki azilyen izmosító porokat.;D

2011. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan a gyúrással. A nagyon izmos, küzdősportot űző férfiakat a lányok kb. kétharmada lenézni, mert hogy felszínesek és buták, aminek valamennyire van is valóságalapja, mert sok ilyen ember van, de persze egy csomó kivétel is akad.
2011. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Edzés,Edzés,Edzés,utána meg kurv@ra izmos leszel,és leversz mindenkit egy okolutéssel!Edzés,Edzés.Amugy 13f vagyok és 50 kg! :)
2011. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

5. kommentelő! :

Szokott velem beszélni, és ő is azt mondja, hogy ilyen az alkatom, az övé is. Hiába eszek sokat, semmi...

2011. júl. 10. 20:20
 10/14 kovpet ***** válasza:

Nehogy tönkretedd magad mindenféle szerrel!

Figyelj, 20 év múlva sírsz majd, hogy bár 55 kiló lennél...


Nőd meg NEM ez miatt nincs. Amikor 55-60 voltam, nekem akkor is volt. ((Bár megint annyi lennék, lol :) ))


Legyél kicsit lazább.

2011. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!