Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kit választanátok végleges társnak, akinek van saját lakása, dolgozik, tisztességes, de unalmas vele az élet, vagy aki kelekótya, link, de élmény vele minden perc?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 16:40
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
20%
Ezt megoldják okosba :) Az egyik lesz a csalt férj az első variáció, míg a másik meg a szeretője...
2020. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első. Melette lesz 5 izgalmas szeretője.
2020. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem. Szerencsére nem csak ez a két lehetőség van.
2020. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Még jó, hogy a kérdés úgy kezdődik, hogy "lányok", erre az első két válaszoló férfiként válaszolta meg :D
2020. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a kettő van, akkor az 1. Engem max 2 nap után már elviselhetetlenül irritálnak a megbízhatatlan, tróger alakok. Semmi izgalmasat nem látok benne.
2020. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez a két alternatíva, akkor én szingli maradnék.
2020. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Egyiket sem, maximum szexelnek a masodikkal, ennyi. Esetleg ha latnek ra egy minimalis eselyt, hogy megvaltozik (mert tegyuk fel max 22 eves meg), akkor vele lennek.
2020. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül kell minden nap valami extrém kaland, hogy ne legyen unalmas az élet, szerintem a békés, nyugodt családi élet sem unalmas, de kinek mi. A leírtak alapján nekem az első szimpatikusabb, de még szerencse, hogy nem csak ez a két véglet létezik és ennél több lényeges infót tudunk meg valakiről, mielőtt végleg elkötelezzük magunkat mellette.
2020. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8 Szerintem ilyenkor mindenki elkepzel valamit, ami szamara unalmas, nekem sem kell minden nap valami extrem dolog, de ugy kepzelem az ilyet, hogy nem lehet vele beszelgetni a mindennapokban csak semmitmondo dolgokrol, nem nevetunk egyutt jokat stb, es a programok is kimerulnek az evi egy nyaralasban es ennyi.
2020. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak ez a két lehetőség van, akkor az elsőt, ez egyértelmű. MOndjuk én már harminchoz közeli vagyok, tehát nem kifejezetten fiatal, már a családalapításra is gondolok, szóval az első jobban megfelelne számomra. De ez csak elméleti kérdés, mivel már házas vagyok. A férjem valahol a két fent vázolt típus között van.
2020. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!