Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz egy ugyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz egy ugyan olyan kelekotya lányt találnom amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok szép, se humoros, sőt, meglehetősen fura vagyok, de nem értem, hogy miért nem találtam még meg azt a lányt, ki maga is hasonló mint én
2019. nov. 19. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos a lányok többsége, a jóképű fiúkat kedvelik de egyébként ez fordítva is igaz. Szóval akik nem néznek ki tökéletesen, azoknak nagyon nehéz a dolguk
2019. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz olyan pasit találnom, aki ugyanolyan bolond, mint én...
2019. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
ha így álsz hozzá nemhogy barátnőd, de semmid nem lesz. ember önszeretet,önbizalom. haló?
2019. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!