Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán járok sehova munkán kívül, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Kisebb városban lakom. Így itt helyben nem találok senkit.
2020. okt. 13. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól nézel ki ÉS fotogén is vagy mellé, akkor net. Ha a kettő közül akár csak az egyik nem igaz, akkor az is felejtős. Ilyen esetben "rábízod az életre", hogy összesodor-e valakivel véletlenül (mint sokakat egyébként), de alapvetően szoktatod magad az egyedül maradáshoz. Én így több mint 6 év full üresjárat után kutyákat szereztem, kanok, kvázi pasipótlékként is funkcionálnak... (29 év, rondaság antifotogénséggel párosítva és pici falu)
2020. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!