Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban a lúzer férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban a lúzer férfiak ne igazán ismerkedjenek nőkkel, mert egyrészt felesleges, másrészt totál meg fogják alázni őket a nők?

Figyelt kérdés
Én legalábbis azt vettem észre, hogy kb férfiszámba sem veszik semennyire az ilyen férfiakat a nők, ezek a nők ráadásul nem is gazdagok, akikről beszélek, átlag dolgozók, de még ők is lenézik az ilyen férfiakat! Felejtős az ismerkedés valóban?

2019. máj. 10. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem csak a lúzereknek javasolnám.. :)
2019. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Vannak nők, akik valóban bunkón tudják visszautasítani a férfiakat. De szerintem ez inkább őket minősíti, nem téged. De előbb azért puhatolózz, hogy van-e a nőnek valakije, tetszel-e neki, vannak jelek, amiből ezt észre lehet venni. Én nem adnám fel. Privit nem kérek, van párom.
2019. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
A luzer pasik ugyanúgy lenezik a csúnyácska lányokat. Ha esetleg emberszamba vennék őket és nem a topmodellek után acsingoznanak, akkor kevesebb csalódás érné őket..
2019. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"A luzer pasik ugyanúgy lenezik a csúnyácska lányokat."


Átlag dolgozó nőkről van szó a kérdésben, nem modellekről!!

2019. máj. 10. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem még ne add fel. Egyébként hogy kicsit kíméld magad, tarthatsz szünetet a társkeresgélésben; vagy pedig csak majd úgy, ha megint meglátsz valakit, akinek magával ragad a kisugárzása , és fú de teljesen elvarázsol a lényével, ahogy kinéz, meg pl kedvesség sugárzik az arcáról, na szal , de direktbe talán ne ismerkedj mostanság egy ideig.
2019. máj. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell okyan mintákat erőltetni újra és újra amik bizonyítottan nem működnek??


Fejlődj, akkor nem leszel lúzer, nem fogsz lúzer kérdéseket kiírni és még az ismerkedésben is sikeresebb leszeln

2019. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Igen, hisz a mai nők szerint azok a férfiak akik nem tartoznak a legjóképűbb 10-15%-ba nem is emberek, így bármi megengedhető velük szemben, akár a nyilvános megszégyenítés is.
2019. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igaz,én már fel is adtam a társkeresést.

Még ha alapból barátságosak is veled, ha nagy nehezen ráveszed magad és elhívod őket valahova , tuti nem lesz a válasz.

2019. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Mit értesz lúzer alatt?

Mert vannak valóban nagyon mély helyzetek, ezekre most nem térek ki, de mindenki tud mondani ilyeneket (szerintem létezik igenis olyan, hogy objektíven valaki mondjuk csúnya arcra, azon nehéz változtatni, én például őket nem tartom lúzernek egyáltalán).


De vannak olyan "lúzerek", akik mondjuk 24 óra vagy fél év alatt kilépnének ebből a kategóriából.


Van egy ismerősöm, értelmes, nem csúnya, nincs elhízva, átlagos, de rémesen öltözködik, szerintem ezzel csökkenti az esélyét csajozás terén.

Van egy kollégám aki még annál is rosszabbul öltözködik, nem mellesleg ápolatlan is és nem csak annyi, hogy össze van nőve a szemöldöke középen vagy orrszőr lóg ki az orrából, hanem a fürdés, zuhanyzás is hiánycikk, tehát büdös az ember, nem lehet mellette megmaradni hosszabb távon.

Na ezek a lúzerek és ezeken lehet változtatni, millió egy módon.


Egy átlagos nő is jó pasit akar, úgy ahogy egy csúnya nő is jó pasit akar, meg egy topmodell kinézetű is jó pasit akar, az átlagos nő átlagos férfival sem szívesen éri be, egy kövér, ápolatlan lúzer pasi meg szóba se jöhet.

Saját véleményem, hogy egy ápolatlan embert megértem, hogy lenézik.

Ha te mást értesz a lúzer alatt fejtsd ki.

2019. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondolsz elég butaság ez a kategorizálás,meg általánosítás ,melyik csoport mit akar.
2019. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!