Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nagyobb az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nagyobb az esélye, hogy végre lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Ahol lakok itt nincs sok potenciális jelölt. Aki jó lett volna (így utólag) az nem érdekelt évekig, mert semmi nem tetszett annyira.


majd összeált végső elkeseredetségében egy 2x annyi idős 40 körüli palival.



Próbálkoztam ezen kívül legutóbbi 3 éve volt, de vele se voltam sokáig, mert dobott.



Tinderen is szoktam csak, hogymondjam ott se kellek csak azoknak akik nekem nem tetszenek.


Facebook-ön is írtam párnak de ott se válaszoltak.



2020. okt. 14. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Lehet,hogy élőben kellene ismerkedned, így elég kesze-kusza az írásod.

Budapesten elvileg nagyobb esélyed van az ismerkedésre a lakosságszám miatt. Viszont ha semmi/senki nem köt oda az sem lesz egyszerű mert nem lesz hol, ki által ismerkedned, magadra számíthatsz.


Eddig hol éltél?Mostmár Budapesten laksz?

2020. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez teljes mértékben helyfüggő.
2020. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem igen, a nagyobb lakosságszám miatt és programokban sem utolsó. Ott annyi mindent lehet csinálni!

Amikor én fenn voltam Pesten minden 2. srác tetszett 😀

2020. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
2-es, részben igazad van, de ha valaki nem nyitott, nem ismerkedik, és nincs olyan baráti/ismerettségi köre aki vigye magával, simán elveszhet a fővárosban.Ezt persze nem szószerint értem,arra gondolok,hogy ott mindenki idegen számára, meg kell találnia azt a közeget ahol ismerkedhet.
2020. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem feltétlenül kell egyből a fővárosba költöznöd.

Először próbáld ki. Tinder Platinum passport funkció

Társkeresőn is megadhatod a lakhelyed. Meglátod lesz-e kapás.

Esetleg néhány hosszú hétvégén kipróbálod magad a városban.

A mondás szerint az úr a pokolban is úr.

2020. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

ha a lepukkadt kelet-magyarországi szülővárosomat nézem, hát ezerszer jobb budapesten, társkeresési szempontból is

varázsütésre persze itt sem lesz semmi, de esténként sokkal többféle programra tudsz járni, rengeteg új emberrel találkozhatsz, könnyebben megtalálod azokat, akikkel jól érzed magad (mindezt persze békeidőkre értve, nem ilyen bezárkózós járványhelyzetre)

2020. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Mert "B" - vel kezdődik.
2020. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Budapesten sokan laknak, így ha elég helyre mész ismerkedni, több lesz a lehetőséged.
2020. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a budapesti lakcímkártya mellé megkapod a lottó ötöst is? Vagy miért lenne pont itt nőd?
2020. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
nem
2020. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!