Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nagyobb az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nagyobb az esélye, hogy végre lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Ahol lakok itt nincs sok potenciális jelölt. Aki jó lett volna (így utólag) az nem érdekelt évekig, mert semmi nem tetszett annyira.


majd összeált végső elkeseredetségében egy 2x annyi idős 40 körüli palival.



Próbálkoztam ezen kívül legutóbbi 3 éve volt, de vele se voltam sokáig, mert dobott.



Tinderen is szoktam csak, hogymondjam ott se kellek csak azoknak akik nekem nem tetszenek.


Facebook-ön is írtam párnak de ott se válaszoltak.



2020. okt. 14. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy kelet magyar varoshoz kepest 100 szor nagyobb eselyed lesz ismerkedni.
2020. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
11 ez így igaz, de majd téged is jól lepontoz a sok incel gyökér, akinek mindegy, hogy budapest, ózd, vagy az északi sark, mert akkor sem jönne össze a barátnő, ha egyedüli férfiként maradnának a földön
2020. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 VincentLaw ***** válasza:
52%
Az én véleményem homlokegyenest ellentétes a kommentelők nagy százalékával. Nem lesz nagyobb esélyed. Az a baj a fővárossal, mivel tény, hogy a népsűrűség nagyobb, így a nőket sokkal több inger is éri, és ezekhez az ingerekhez megfelelően asszimilálódnak is. Arra gondolok, hogy igényeik megnőnek a sok inger hatására. Szóval ha nem volt sikered máshol, akkor Pesten is elég valószínű, hogy nem lesz sikered, vagy még rosszabb lesz a helyzet. Nem egy olyan vidéki lányt ismerek (akkor még normális értékrenddel bíró), aki felkerült Pestre egyetemre és az egyetemi közeg és a város olyan szinten deformálta a személyiségét, hogy rossz volt nézni.
2020. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor majd adok neki egy kis faszpirint attól lenyúgszanak az ingerek?
2020. okt. 15. 19:22
 15/16 anonim ***** válasza:
mert mondjuk nem a 25 év alatti alkoholban fürdőző egyetemi ribiket kell keresni, hanem a 25 feletti dolgozó, értelmes, normális, nem pénzéhes nőket. Na ott több sikeretek lesz.
2020. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15# Figyelmem kitágult a tágult hölgyek felé is...


Sértő, hogy senkinek nem kellek csak a 10/1 banyarémeknek és gyerekes anyáknak. Akiknek csak a gyerek a fontos....,😪😪😪

2020. okt. 15. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!