Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi bajom lehet, ha már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet, ha már olyan pasi is tud vonzani aki nem az esetem?

Figyelt kérdés

Minél többször látom vagy hallom, egyre vonzóbb.

A kommunikációja bejön, intelligensnek és nyitottnak tartom.

Nem volt még ilyen velem.

Egyszerűen mindent el tudnék vele képzelni, többet is mint barátságot, de ő sajnos nem akar többet.

Nincs még egy olyan hülye mint én, hogy nem akar összejönni velem, de mégis kell nekem.

Egy totál átlagos pasinak tűnik, de én valamiért a rabja lettem.

A hangja és a tekintete annyira vonz, hogy el tudnám vele képzelni az életemet.


Mit tegyek ellene?

Nem akarom őt elveszíteni...


2020. okt. 17. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
9 A fél év az még gyerek cipő még mindig az ismerkedési fázis időszaka , majd 2-5 év együtt lét összeköltözés után jönnek a próbák!
2020. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A szerelem kémiája 1.5.2 évig tart, addig sok kapcsolat tart is, de utána jön a nagy próba, ha vége a szerelemnek és egyre többet látjuk a másik hibáit, hogy büdös a lába munka után, fingik, böfög, stb.
2020. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mit éreznél ha mégis azt mondaná h legyetek együtt?
2020. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod lehet?

Ennek kéne a normálisnak lenni bazki. Ha nem egy képzeletbeli ideált kergetsz, hanem esélyt adsz a normálisaknak is.

2020. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is van valami ami túl szép hogy igaz legyen , vagy ő saját maga egy gazdag család sarja vagy egy nagyon pénzes ambiciozús ember akinek a beszéde hallatán is a milliókat látod ! A mai világban a vastag tárca dominál , és mivel nem egy mangalica az illető ízzadtság szagal , így bőven lekörözi a jóképüeket elvégre a létfentartáshoz lové kell !?
2020. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod elveszíteni, hiszen soha nem is volt a tiéd. Ha pedig egyértelműen leszögezte, hogy nem is akar tőled semmit, akkor el kéne felejtened.
2020. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha vonzodsz hozzá, akkor az eseted.
2020. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod, hogy nagyon viszket már odalent...
2020. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező tudtad azt, hogy vonzalmat nem csak a külső tud ébreszteni a másikban?

Magad sorolták fel, hogy mi minden tetszik benne.

2020. okt. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!