Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok/ vagytok hasonló helyzetben? Lehet, hogy tényleg nem találok már párt?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok. Az lenne a problémám, hogy néha elhiszem, hogy örökre egyedül maradok. Nagyon szeretnék egy barátnőt, hogy valaki szeressen. Eddig nem volt semmiféle párkapcsolatom. Hogy őszinte legyek, szerintem nem vagyok olyan ronda, hogy senkinek se tetszenék, illetve belsőleg sem vagyok annyira visszataszító. Persze ez az én véleményem, aztán lehet hogy mindenki más az ellentettjét gondolja. Az igaz, hogy nehezen bontakozok ki mások előtt, és nem vagyok bőbeszédű, és ismeretlen környezetben szorongok. Nem igazán vagyok jó beszélgetőtárs, de szívesen meghallgatok másokat. Van néhány barátom, ők biztatnak, hogy idővel biztosan találok, csak többet kellene ismerkednem. Más is van így? Még nektek sem volt kapcsolatotok? Egyedül fogok megöregedni? Tényleg nagyon szeretnék a későbbiekben különköltözni, és saját kis családot alapítani. Valamiért ez olyan lehetetlennek tűnik.

Próbáltam már a Tindert is, szerintem f@$ZsÁg az egész, legalábbis ha nem fizetsz, tuti.


Egyébként ha érdekelne az instagramom, megmondom, de csakis privátba, és úgy ha te is megmondod a tiéd.



2020. ápr. 11. 19:01
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de addig olvastam; hogy 22 vagy.

Ha nem vagy pszicipata feju, akkor ne panikolj semmin. Folos.

2020. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeptemberben elkezdem a fősulit. Jelenleg az az egyetlen reményem, hogy ott vagy a koleszban megismerkedek valakivel. Persze nem akarom erőltetni.
2020. ápr. 11. 19:04
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

22 vagy ember, tök fiatal vagy :D

A tinder szerintem is f-ság, hagyd a p;ba,

a fősulit biztos hogy nem fogod egyedül tölteni ;)

2020. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy most volna egy lány, akit elhívnék egy sétára, csak az a gond, hogy 4 éven át osztálytársak voltunk, és akkor ... nem tudom, olyan kínos lenne. És ha mondjuk igent is mondana.. áh.. nem merem.
2020. ápr. 11. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
4# Dehogy kínos, legalább ismeritek egymást, nem kell nulláról kezdeni az ismerkedést. Bár attól függ, hogy voltatok eddig egymással persze :D
2020. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Soha nem voltunk rosszban, egyszerü osztálytársi viszony. Többnyire csak sulis dolgokról beszéltünk.
2020. ápr. 11. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor hajrá
2020. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%
Harap, vagy mergezo a lany, h felsz tole? 22 vagy fiatal, de tokosseget mar idje lenne noveszteni.
2020. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Try it, életben nem fogod többet látni -> nem lenne nagy égés az sem ha viszszautasítana -> nincs vesztenivalód
2020. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Veszítenivalóm nincs, de ártana az önbecsülésemnek :D amivel így sem rendelkezem eléggé.. mint láthatjátok :D
2020. ápr. 11. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!