Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoznàl olyannal aki néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznàl olyannal aki néha néha ir es állandoan olyan mintha mással chatelne közben?

Figyelt kérdés

Szoval amikor online is vagyunk mindketten nagyon sokára válaszol teljesen ugy jön le hogy mással irkàl (otthon van)


Találkozni szeretne. De azt is, hogy mikor hol, ugy beszêljük, hogy nem ir nem válaszol, meg sem nezi mit irtam aztan nagynehezen végre megnyitja, ir ra vmit, amire en is de megint nem nézi.



Nem jol erzem azt, ha valoban érdekelném akkor ugy oda is tenné magàt?

Teljesen kiábrándit abbol hogy talàlkozni akarjak vele



#félvállrol kezel akkor miert akar talàlkozni
2020. okt. 20. 09:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Mivel kb fél -1 oráig tart vele igy egyeztetni en inkább ki is léptem most
2020. okt. 20. 09:02
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Én például a csajom mellett szoktam kommunikálni a barátaimmal, kollégáimmal, családommal is :D


Nem lehet, hogy ő is? :D

2020. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem találkoznék vele így
2020. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy tökre lehet, hogy csak nem lóg egyfolytában a telefonon, nem?
2020. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Azért ha nekem fontos valaki, akkor igenis válaszolok egyből, vagy odaírom, hogy bocs közbejött valami, de fél óra múlva írok. Vagy felhívnám telefonon.


Jól érzed, az ilyen embernek nem vagy fontos. Én ezek után többet semmilyen energiát nem fektetnék bele, hogy vele kommunikáljak.

2020. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A netes társkeresés nagyobb része az ilyen. Nagyobb gz, ha szó nélkül töröl XD


én nem húznám az időt, ha ennyire passzív, hagynám a fenébe.

2020. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Mivel van más dolgom is.. Pl fát behozni, enni, stb.. Így nem azonnal válaszolok. De ha valaki érdekel biztos, hogy igyekszem minél előbb írni.
2020. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
7 ezaz, van más dolgom nekem is, de aki akkor is baromi passzív, amikor tudna írni, nem tesz bele semmit, nem érdeklődik csak úgy teng-leng, akkor azt egy idő után hagyom.
2020. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha vkivel idöpontot egyeztet vki, gondolom nem ki belép egy normalis ember az alatt.

Nem arrol van szo hogy mashoz is szol.

Hanem egy beszelgetes ALATT van ezerfelé. Most akkor minek hiv talàlkozni ha nem erdekli mikor hànykor?

2020. okt. 20. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:

mert akkor nem érdekli?:D


nem ér ennyit a dolog, tényleg ilyen az online ismrerkedés nagyrésze.

2020. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!