Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb kövér nőnek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb kövér nőnek miért nem tetszenek a kövér férfiak is?

Figyelt kérdés
A kövér nők többsége kifejezetten elutasító a kövérebb férfiakkal szemben. Még néhány vékony nő is kevésbé lekezelő náluk.
2020. okt. 20. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A kövér nők is ezt mondanák a kövér férfiakról, ne aggódj.


Azért van ez mindkét nemnél, mert rengeteg embernek nem a saját szintjén lévő emberek jönnek be, hanem a saját maga kinézetétől függetlenül a szép, vonzó emberek.

2020. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Semelyik típusú nőnek nem felel meg a koverebb férfi kategória.


Kar ezen sírni! Diéta - edzés minimum 8-10 éven at és ez az akadály eltűnik.

2020. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

:D


Én 1 év alatt fogytam le 107 kg-ról 79 kg-ra. Nem kell 10 év.

2020. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem a 106kg-omat. <3 De valahogy mindig is a teltebb lányok tetszettek. A sportos és vékony nekem annyira nem, olyan média "így néz ki, ez a szexi" manipulatív érzésem van tőle.
2020. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki van tisztában azzal, mit várhat el a másiktól reálisan. De ez nemtől független, kövér férfiak közül is van sok ilyen. Én speciel túlsúlyos nő vagyok, az exem is az volt, nem emiatt mentünk szét, nekem nem hátrány.
2020. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem láttam még sosem ilyen statisztikát, de az biztos, hogy sok nő magát nem kövérnek mondja, hanem egy kis feleslegnek meg teltkarcsúnak, meg mindennek, csak ne legyen kövér kategóriába sorolva, így el tudom képzelni, hogy saját magának sem vallja be mi az igazság és ezt látja a leendő partnerében is.
2020. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!