Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a legtöbb nagyon kövér nő, hogy senkinek sem tetszenek, s kamuzik aki vonzódik hozzájuk?

Figyelt kérdés
Régóta keresek extrém kövér hölgyet,s szinte minden válaszoló kamunak hiszi.Pedig én tényleg imádom az óriási méreteket.Több válaszoló szórakozik,gúnyolódik ezen.

2016. okt. 24. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Mert a legtöbbnek tényleg nem tetszenek, még női szemmel sem. A hetero férfiak kevés százaléka keres csak kifejezetten duci lányt. Kb. 5-7%. Ne magadból indulj ki, ami neked szép az másnak nem, és ez nem is baj.

A baj az a nagyon nagy túlsúllyal, hogy nem egészséges. Az a kategória amit te keresel sajnos kóros, nagyon sok problémát vet fel bele értve a korai elhalálozás lehetőségét is. Meddőség, bőrgyulladás, gyulladások a szervezetben, cukorbetegség, magasvérnyomás, szívproblémák, aranyér, térd-boka műtét és tsai. Utazás.... repülő, vidámpark, csónakázás.. helyett fekvés.

2016. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Mert a legtöbb férfinak nem hogy nem tetszenek, hanem egyenesen iszonyodnak tőlük. Nyilván van néhány kivétel, mint ahogy te is az vagy, de nem ez a jellemző. Javaslom nézz körül a randik nevű társkeresőn. Több bálna van ott mint az óceánokban...
2016. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Most biztos én leszek a legnagyobb r@hadék,hogy ezt le merem írni de én azt gondolom erről,hogy akik kifejezetten a NAGYON kövér nőkre izgulnak azok betegek, számomra egy szinten van azzal amikor valaki az öregekre izgul és hagy ne soroljam tovább...
2016. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy extrém kövérnek számítok-e a magam 80 kilójával, de hidd el, hogy ha valakit naponta megaláznak, bántanak meg sértegetnek a súlya miatt, akkor nem fogja elhinni, hogy neked ez tetszik.

Ez olyan, hogy ha van egy kutya, amibe minden arra járó belerúg, te hiába akarod megsimogatni, rád is morogni fog.

Te is írod, hogy a válaszadók is inkább csak gúnyolódnak, mintha teljesen jogos lenne, hogy ha egy nő kövér, akkor azt lehet alázni és sértegetni, "miért nem fogy le", és a többi.


Nem fogsz tudni ezen változtatni, nem marad más, mint a türelem és a bizonyítás.

2016. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Teljesen normális vagyok,akár hiszi a 3. válaszoló akár nem. Ilyen az ízlésem,nincs miért titkolnom.
2016. okt. 24. 14:17
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
3-assal értek egyet. Én is kövér nő vagyok, de soha nem jönnék össze fétises emberrel. Nekem normális kell, aki mondjuk akkor is szeret, ha lefogyok.
2016. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 RoseTyler ***** válasza:
22%
Mert saját maguknak nem tetszenek. A külvilág reakciója ilyen esetben édes mindegy.
2016. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az miért fétis,ha a kövér nőkhöz vonzódom? Aki a kis mellűeket szereti,vagy a szőkéket,az is fétis?
2016. okt. 24. 15:00
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem az volt kérdés, hogy a kérdező fétises e vagy egyéb. Van ilyen, létező dolog, sok cikket olvastam ahol a teljesen normál testalkatú pasasnak extrém 180 -220kg-os barátnője volt akiért rajongott. Mondjuk főleg külföldi cikkeket. Az egyik CSI miami sorozatban az egyik pasas is olyan volt mint te, nem tudták először megmondani a halál okát miután rátaláltak. Egy sikeres jóképű üzletember volt aki mindig gyönyörű csinos vékony nőkkel mutatkozott. Nem vállalta fel nyilvánosan csak titokban szervezte a légyottjait nagyon kövér nőkkel. 150kg + . Szóval kettős életet életet élt, és végül kiderült, hogy az egyik ilyen barátnője elaludt rajta, és nem kapott levegőt.

Nekem két nagyon kövér ismerősöm is van és mindkettő férjnél van az egyik 35 éve a másik 20 éves házasok. A férjeik teljesen átlagos testalkatúak és imádják a feleségüket.

2016. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Én amúgy nem tudom őket sajnálni.

Az a baj velük, hogy nincs bennük annyi akaraterő, hogy lefogyjanak mondjuk átlagos alkatúra, aztán a való életben is tudnának társat találni, de ehelyett inkább megy a pizza, meg a hamburger, meg a társkereső, ahol persze nincs sikerük.

El kéne gondolkozni, hogy mit csinálnak rosszul. Sajnálom, ha nyers voltam, de ez az igazság.

2016. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!