Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fog bennem bízni valaha és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog bennem bízni valaha és boldog tudok vele lenni?

Figyelt kérdés
Röviden volt osztálytársam, aki akkor szeretett volna komolyabban ismerkedni. Én szerettem volna élni, szabadságra vágytam. 24 éves nő vagyok amúgy. Szóval éltem, eléggé...volt hogy ó szervezett ballagési házibulin két haverjával szexeltem. Ballagás után mindig szerveztünk a volt osztállyal közös "nyaralást", és bizony ott is mindig kavartam néhány szabad fiúval. Azt nem mondtam, hogy mielőtt elveszítettem a szűzességemet, ő 1 évig "kimutatta", hogy nem vagyok neki közömbös. 22 évesen-kb. 50 pasi után- rájöttem, hogy talán nem ez kell nekem. Az 5 éves ballagási találkozó után elmentünk bulizni. Nem nagyon esett jól a pia, keveset ittam és vele beszélgettem vagy 2 órát. Viccesen megkérdezte, nincs dolgom? :) De láttam a szemén, hogy még fontos vagyok neki. 2 hónapig őrlődtem, rájöttem, hogy az a "vigyázó", fontos vagy nekem tekintet hiányzott nekem mindig, aztán ráírtam. Pár hete beszélgetünk 1-2 naponta. Szerintetek el tudná felejteni a múltamat, ha még szeret? Ti skacok el tudnátok?

2020. okt. 20. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos. Főleg ha ő egy konzervatívabb pasi. Te meg elég nyíltan élted a szexualitásod.
2020. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy te fel birod e dolgozni az 50 pasast?
2020. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha fontos vagy neki, akkor szerintem simán elfelejti. És közben ha te is rájöttél, h szeretnél megállapodni, akkor akár még jól is elsülhet a dolog szerintem.
2020. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem hogy nekem nem menne.
2020. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Én el tudnám, nekem nem számítana, hogy sok kalandja volt egy lánynak.


F

2020. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze, tud majd szeretni, de úgyis megcsalod majd.
2020. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem olyan vagyok mint ti, senkit nem csaltam még meg
2020. okt. 20. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud az 50 pasirol szerintem nem felejti el, foleg ha ugy voltal nemelyikkel hogy kozben tetszettel neki. Biztos ad egy eselyt de ilyen dolgokat nem felejt el egy csavo sem, foleg ha o nem elte ki ugy magat mint te.
2020. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjétek el a kapcsolatot, aztán (van elég tapasztalatod) meglátod, hogy egy akar lenni nálad a sok közül, vagy tényleg elfogad úgy, ahogy vagy.

Azt írod, hogy eddig nem csaltál meg senkit. És ezután...? Őt sem?

2020. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!