Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog bízni bennem valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog bízni bennem valaha ezek után a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, aki nagyon szeretett, hosszú ideje együtt is voltunk, de sajnos én ki akartam próbálni mást is, ezért egyik napról a másikra eltűntem az életéből egy másik nőhöz. De rájöttem, hogy mégis őt szeretem... Kb. 7 hónap múlva. Ez idő alatt neki is volt másik párja, de szakítottak. Felkerestem, azt mondta, hogy nem haragszik, de mikor találkozunk, abszolút nem enged magához testileg, azonban keresi a társaságom, akkor is elégedetlen, ha nem keresem 1 napig. Most ez mi?
2018. febr. 25. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"ezért egyik napról a másikra eltűntem az életéből egy másik nőhöz. De rájöttem, hogy mégis őt szeretem... Kb. 7 hónap múlva"


Én sosem tudnék megbízni benned.Egy határozatlan embernek tartalak.

És nem is vagyok képes megérteni a volt barátnődet, hogy mit eszik rajtad még most is (ha csak nincs valami bosszúvágya feléd, azért áll szóba veled ismét).

2018. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak azért tart magához közel, hogy bosszút álljon.
2018. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de ez k_rvasok munkával járna, amire nem biztos hogy lesz kitartásotok.
2018. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizalmatlan veled szemben, de nem vagy neki semleges, azért ad ilyen kétértelmű jeleket.

Ha nagyon komolyan gondolod, akkor komolyan bizonyíts is. Már az, hogy nem keresed egy napig, ha elvileg szereted... nem ad bizalomra okot.


29/N

2018. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szivatni? Mondjuk mostanában folyton cseveg vkivel, mert akkor is online, mikor én nem..
2018. febr. 25. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Bízni, én páros lábbal rúgdostalak volna ki a házamból, ha megjelensz csak úgy hét hónap ignorálás után.
2018. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn sem akarnék tőled semmit ezek után.Számomra nagy csalódás lennél. Lehet szivatni akar
2018. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!