Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves koromban lesz először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves koromban lesz először pasim, addig felejtsem el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Nem provokatív kérdés, tényleg ennyire reménytelennek érzem a helyzetem. Csúnya az arcom formája, pengeszám volt, orrom is kampós, arcom heges és májfoltos, szemöldököm ritka, hajam pedig extra vékonyszálú. Szóval nincs az a filter, amivel instakompatibilis lennék vagy legalább élőben úgy néznék ki, hogy ne forduljanak el, ha meglátnak. Mindent fokozatosan meg szeretnék megcsináltatni, ahogy az anyagi helyzetem engedi, és kb. 40 éves koromra leszek készen. Eddig a számat töltettem fel. Nem lett kacsaszám, teljesen természetes hatása lett, senki meg nem mondaná, hogy nem eredeti, aki nem látott korábban. 27 vagyok, még teljesen érintetlen vagyok, eddig a legtöbb, amit ellenkező neműtől kaptam, az 1 ölelés volt, de azt is úgy, hogy az összes női munkatársat is megölelte. Naponta többször gondolok arra, hogy milyen jó lenne már egy pasi, 13 éves korom óta több plátói szerelmem is volt, és már kezdek beleőrülni ebbe a reménytelen helyzetembe.
2020. okt. 22. 13:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Ne aggódj, a legjobb helyre jöttél.


Itt tömegével fognak jelentkezni a helyi incel fiúkák, hogy megmentsenek ettő a sanyarú sorstól. Ha szerencsés vagy, bemutatkozásnál rögtön a farkukról is küldenek képet :)

2020. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy pasi
2020. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi. Nem kaptam privátokat, de nem is azért írtam ki a kérdést. Hanem, hogy tudtok-e erre megoldást.
2020. okt. 22. 13:33
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

"Ez egy pasi"


Persze, hogy az, de ez nem fogja elrettenteni a neki való csapatot, hogy tömegével megrohanják. Ma este is virsli party lesz :D

2020. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ismétlem, nő vagyok. Hidd el, ha élőben látnál azt mondanád, hogy a bottal sem piszkálnám meg kategória vagyok. A családom is lesajnálóan beszél rólam, a szüleim is tudják, hogy ilyen külsővel nem lesz egyhamar párom.
2020. okt. 22. 13:39
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem így működik, hogy majd te eldöntöd, hogy mikor lesz vagy nem lesz pasid. Lehet, hogy holnap találkozol vkivel, aki pont így fog szeretni ahogy vagy. De az is lehet, hogy "megcsináltatod" magadon az összes dolgot, és továbbra se kellesz a kutyának sem. Amikor nagyon szerettem volna bnőt, akkor richtig nem sikerült semmi. De amikor meg direkt nem akartam, mert más fontosabb gondjaim voltak, akkor váratlanul betoppant vki az életembe.
2020. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%

5: ismételheted akárhányszor... de a helyedben inkább azt ismételgetném, hogy "megnyerem a lottót, megnyerem a lottót".


Annak több értelme van, mint nőnek kiadni magad :P

2020. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Engem ez a veszély nem fenyeget, nem született még meg olyan férfi a földön, aki ilyen bányarémmel, mint én kapcsolatot szeretne. Senki nem akar beégni a haverjai előtt, fontosca férfiaknak a csinos, mutatós barátnő.
2020. okt. 22. 13:43
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, akit az összes haverom csúnyának tartott (szerintem nem volt az). 6 évig jártunk, és nem azért lett vége, mert a haverok megszóltak.
2020. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem adok magam ki másnak, nő vagyok. Hidd el, hogy nagyon rossz látnom a barátnőimet a párjukkal boldogan, utcán a sok párt kézenfogva sétálni. Boztos még cikibbnek tartotok, de az érintesre való igényem azzal pótolom, hogy egy nagyméretű plüssmacit ölelek át alvás közben.
2020. okt. 22. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!