Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy 40 éves pasi elküldi az exe fotóját ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Belefutottam egy érdekes sztoriba ismerkedéskor. Nem találkoztam még a pasival csak beszélgettünk telefonon, messengeren. Ma elég rossz napja volt panaszkodott hogy összeveszett a szüleivel stb. A beszélgetés közben megkérdeztem tőle mikor találkozunk ma de a kérdésem elsiklott mert közben zenéket küldött át és mesélt egy csomó mindent az életéről. Elmesélte hány komoly kapcsolata volt és volt 1 aki 10 éve autóbalesetben elhunyt. Ezt tudtam előtte is. De most részletesen elmesélte hogy történt a dolog és közös fotót is küldött magukról. Amit nem kértem és nem is kérdeztem. Bevallom kiakadtam rajta és lemondtam a találkozót. Olyan mintha nem lenne túl az exén. Nektek mi a véleményetek? Túlfúlyom a dolgot? Nekem eszembe nem jutna az exem fotóját átküldeni a kiszemelt pasinak.
2020. aug. 16. 19:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Igen, még a múltban él az illető, még nem szakadt el az exétől.Még érzelmileg vele van.
2020. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól tetted hogy lemondtad. Én is lemondtam volna ha velem esik meg. F
2020. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Szegény, biztosan nem tudta túltenni magát az exe halálán.
2020. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De tíz éve halt meg a lány. Annyi idő nem volt elég túllépni rajta?
2020. aug. 16. 19:36
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Két külön dolog túllenni valakin meg túllenni a halálán
2020. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%
Veszekedett a szuleivel. Nekem máris gyanus, nem szimpatikus
2020. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ezt értem de akkor minek akar ismerkedni? Mert nagy arculcsapás volt, szimpatikus volt addig
2020. aug. 16. 19:44
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Vagyott tarsasagra, talan szexre is
2020. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
Lehet csak néhány éjszakásat szeretne. Vagy azért ismerkedik, hogy hátha valaki elfelejeti vele az exét.
2020. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Elmondása alapján csak komoly kapcsolat érdekli
2020. aug. 16. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!