Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan röstellem, h lassan 40 éves férfiként még nem volt se kapcsolatom, se együttlétem egy nővel sem. Ilyen hátránnyal mégis hogyan kezdjek neki, ha mindenki kínosnak tartja?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott voltam fiatalon, mert sose voltam jóképű, gimnázium végéig állandó céltáblája voltam a beszédes, rámenős osztálytársaimnak. Sokszor lányok előtt is beégettek. Az önbizalmam teljesen leépült.


Jó munkahelyem volt eddig mert barátságos korombeli emberek vettek körül viszont amióta munkahelyet váltottam sok év után az első munkahelyemről és jóval több nő vesz körül, végre meg tudtam nyílni. Sokkal oldottabb lettem közöttük..


Igazából csak most jöttem rá, h mennyi évet elpazaroltam az életemből, igaz van oka, mert sose tudtam kiállni magamért, de nagyon nehéz dolgom van nulláról építkezni, ennek ellenére kihívásnak tekintem és igyekezni szeretnék sokkal nyitottabbá válni.


Az a gáz, h lassan 40 leszek szó szerint zéró tapasztalattal. Mindezek fejébe még nővel se volt soha dolgom.


Sokszor érzem azt, h én már gimnáziumban megástam a síromat.. mi lenne ha komolyabban megismerkednék egy szimpatikus nővel és színt vallanék neki, h amúgy még szűz vagyok?? Cink. Elfog a szégyenérzet, h semmit se tudok felmutatni.


Ördögi kör ez, amiből szeretnék szabadulni, de nem tudom hogy kéne neki kezdenem..


Arra is gondoltam, h eljárok párszor egy fix prostituálthoz, aki végre felszabadíthatna ettől a szűzies átoktól és esetleg tanulhatnék is tőle.


Egy velem kapcsolatba gondolkodó nőnek hogyan tálalhatnám, h bocs amúgy szűz vagyok.. Azonnal menekülne mert azt hinné valami beteg állat vagyok pedig nem.. Csak sajnos nem úgy alakult az életem mint másoknak..


Szeretnék ezen változtatni de úgy érzem, h már huszonéves koromban is késő lett volna.. Most lassan 40 évesen meg pláne..



2020. aug. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

A prosti ciki, nem a szüzesség.


21 L

2020. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
20%

"Arra is gondoltam, h eljárok párszor egy fix prostituálthoz, aki végre felszabadíthatna ettől a szűzies átoktól és esetleg tanulhatnék is tőle."


Pontosan ezt kell tenned, a többi csak mellébeszélés. Majd utána lesz némi rutinod, és könnyebb lesz.

2020. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is a prosti a gáz, nem a szüzesség.
2020. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
16%
Prosti. Aztan feloldodsz es mehetsz is kergetni a 30 eves noket.
2020. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
5%

Prosti nem ajánlatos.


A te korodban már lehet elkene a reményeket engedni! Élj a munkádnak! Foglald el magad.

2020. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
El kene a remenyeket engedni 40 evesen? Te sulyos pszichiatriai beteg vagy utolso? Viszonylag fiatal ember, minek felejtse el? Siman talalhat 30 as not, persze lehet h csak gyerekkel, de az is jo 40 felett.
2020. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne találhatna korabelit, miért csak 30-ast?
2020. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%

De nem szeretném, ha egy prosti tanítaná a páromat.


Olyan, mintha a nemtörődöm, leveskockás, zacskós kajás menzás néni tanítaná Gordon Ramsay-t főzni.

2020. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
10%

Miért ne találhatna korabelit, miért csak 30-ast?


Mert 10 ből 9 épeszű férfi magánál 5-10 évvel fiatalabb nőt akar.

2020. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%
Én is izmos pasit AKAROK, aztán, hogy mi jut, az már más kérdés. Aki prostiba mártja magát, ne nagyon kapálózzon, hogy fiatalabb meg szebb nő kell neki.
2020. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!