Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki az ha egy férfi csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha egy férfi csak egy egyszerű gépkocsivezető?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok,most vagyok túl egy váláson,gyermekünk nincs.Szeretnék majd egy új kapcsolatot és családot alapítani ha túltettem magam teljesen a bukott házasságomon. Koromhoz képest jóképűnek tartanak többen(mondjuk azért látszik pár kisebb ránc meg pár ősz haj).Van egy fél házam meg egy öreg autóm. Egy tüzépen vagyok sofőr minimálbér fölött kicsivel keresek,itt jól érzem magam nem akarok váltani. Ilyen paraméterkkel van még esélyem találni olyan lányt akivel családot alapíthatok,lehetőleg olyat akinek nincs gyereke.
2020. okt. 22. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

"lehetőleg olyat akinek nincs gyereke."


Nem vagy fiatal. Szerintem neked már csak olyan fog jutni, akinek van.

2020. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most itt full őszinte vagyok, nem szívesen nevelném másét. Esetleg ha nagyon bejön a nő és már idősebb a gyerek 16 vagy fölötti az még vállalhatónak találom.
2020. okt. 22. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha idős a gyerek, korán szült a nő. A korán szülős nők nem a legjobbak... Vagy a nő idős. Az idős nők sem a legjobbak...
2020. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne találhatnál? De azzal jó, ha tisztában vagy, hogy a "minimálbér fölött kicsivel" kevés lesz eltartani a családot. Független a nőtől.
2020. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Neked ez a busz már elment.
2020. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért sofőrként tudsz váltani, ha legalább C-s jogsid van, azt mindig keresnek normális pénzért (200+). Ha meg megcsinálod a C+E-t, akkor lezs zseton is bőven.
2020. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

#4 "hogy a "minimálbér fölött kicsivel" kevés lesz eltartani a családot. Független a nőtől." - szerencsére a családot nem a nőtől függetlenül kell eltartani normál esetben, hanem a nővel közösen:)

Egyébként Kérdező, simán van esélyed szerintem, jól kell kiválasztani a célcsoportot.

2020. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Sofőr és minimálbéres?


Ez vagy kamu, vagy hülye vagy. Ahogy a 6. írta C jogsival 300-500-akat keresnek.

2020. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem, mert minimálbér fölött kicsivel keresve nem fogsz tudni eltartani egy családot, főleg azokban az években nem, amikor az asszonyod otthon lenne a kisbabával.
2020. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Erdekes h a 6. Es a 7. Is jokat irt le, de alaposan lepontozták őket. Több mint erdekes.
2020. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!