Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki az ha egy férfi csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha egy férfi csak egy egyszerű gépkocsivezető?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok,most vagyok túl egy váláson,gyermekünk nincs.Szeretnék majd egy új kapcsolatot és családot alapítani ha túltettem magam teljesen a bukott házasságomon. Koromhoz képest jóképűnek tartanak többen(mondjuk azért látszik pár kisebb ránc meg pár ősz haj).Van egy fél házam meg egy öreg autóm. Egy tüzépen vagyok sofőr minimálbér fölött kicsivel keresek,itt jól érzem magam nem akarok váltani. Ilyen paraméterkkel van még esélyem találni olyan lányt akivel családot alapíthatok,lehetőleg olyat akinek nincs gyereke.
2020. okt. 22. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
C-s jogsival 500EFT nettó? Hol élsz te? 240 nettót viszek haza, vidék.
2020. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

11.-nek.


Pest megye. Budapest.

2020. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
350 Pesten c-sel megvan. Tobbet csak C+E-vel adnak
2020. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Meg van minden jogsi B,C,C+E,D,gépkezelői. Ez egy nyugodt munka 4-kor végzek minden nap. Jobban körülnéztem van pár 30 körüli nő az ismerettségi körben akik vagy egyedülállóak,vagy rossz a kapcsolatuk. Hagyok még egy kis időt magamnak,hogy letisztuljon a fejem és elkezdek próbálkozgatni.
2020. okt. 23. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!