Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni 35+ èves nők miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni 35+ èves nők miert nem a sajat 38-42 eves korosztályukat preferaljak es miert csak a 25-29 èves pasikat akarják eszrevenni?

Figyelt kérdés
Szamtalan ilyen kerdest es valaszt olvastam itt, ahol a 35 eves kozepkoru nő nem akar tudomast venni a 30 feletti feefiakrol es erolteti magat rá a 20 on èves fiatalabb pasikra.
2020. okt. 24. 08:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell erőltetni 🤣
2020. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
En meg az latom hogy a 20 eves fiuk tukmaljak magukat a 35 feletti nokre
2020. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
45%
Mert a sajat korosztalyanak nem kell, mert a tatàk csak a tinikre futnak.
2020. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%

Azért is mert eléggé leharcoltak. Sajnos 80% uk alkesz. A maradék foglalt.

A fiatal fiúk meg szeretik az érettebb nőket.

Nekem is a fiatalok udvarolnak. 20-25 ig. 30N vagyok. Nem fogok nekik nemet mondani.

2020. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
4es vagyok. Plussz amit 3as írt. Az is nagyon igaz.Ennek a korosztálynak leharcoltak vagyunk
2020. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Azert pl egy Magyarósi Csaba is 39, de abszolut nem leharcolt, nem elhizott, hanem ertelmes, pörgő ember, allandoan megy valahova, vlogol, videozik. Van is szèp felesege persze.
2020. okt. 24. 08:17
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
Es csorgatja a tinikre a nyálát
2020. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Pont fordítva van. A fiatal pasik buknak a "korosabb" nőkre. A 40-es pasik meg futnak a csitrik után, vagy valóban leharcoltak.
2020. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%

Pont, hogy nem a nők tukmálják magukat a fiatalabbakra, hanem a fiatal srácok magukat.

A 30-40-es nők többsége idősebb férfit szeretne, az más kérdès, hogy ez a korosztàly kezd már eléggé lerobbanni fizikailag, sok esetben pedig nem járnak azok az előnyök velük, amikre az ember számít, (komolyabb, felnőtt, tudja, mit akar, lehet rá számítani, megbízható) sokkal inkább az látható, hogy a korral veszítik el a realitás érzéküket. A másik részük pedig foglalt. Így hát maradnak a fiatalabbak. Azt megjegyezném még, hogy ezerszer több a jól karbantartott érett nő, mint férfi.

2020. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van itt az előttem szólóknak. 39 voltam, mikor társkeresőztem. Először bejelöltem a 41-45-ös korosztályt, mert hát ők illenek hozzám. Komolyan mondom, kinézetre mintha apám lennének. Én fiatalabbnak is nézek ki, feszes, sportos vagyok, ők jóval öregebbek, leharcoltak, elhízottak. Persze tisztelet a kivételnek, nyilván vannak, de a nagyjánál ezt tapasztaltam.
2020. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!