Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vágyam van, hogy családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vágyam van, hogy családot szeretnék alapítani, viszont távolról se látom, hogy ez valaha megvalósul és ezért depressziós vagyok,hogy kerülhetnék ki ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Mindig is csak egy vágyam volt, hogy majd valamikor összejövök egy lánnyal, akivel szeretjük egymást és családot alapítunk, semmi többet nem akarok, csak ennyit.

De hogy miért is látom ezt jelenleg reménytelennek(?). Nem arról van szó, hogy ne tudnék felszedni valakit, vagy hogy ne lenne munkám,biztos egzisztenciám bla bla bla, hanem szimplán nem vagyok elég érett személyiség ahhoz, hogy családom legyen, mert ha az lennék akkor gondolom képes lennék elköteleződni valaki mellett. Szerelmes se tudok lenni, nem találom azt a lányt, akivel komolyabbat akarnék. Csak telnek az évek, már közel a 30-hoz kezdem érezni, hogy vesztegetem az időmet. Egy csomóan mondják, hogy hát ezek a legszebb évek, meg sose akarnak családot és hogy élvezzem ki stb., de nem vagyunk egyformák, én ezt a tengés-lengést nem élvezem, de mégsem látom sehol a jövőben, hogy ennek semmittevésnek valaha vége lesz. Kívülálló azt hihetné, hogy egy link alak vagyok, aki nem is akar komolyat, pedig a valóságban pont hogy azt szeretnék, csak valahogy senkivel se működik hosszútávon. Nagyon nyomaszt ez a szituáció és nem tudom, mit tehetnék ellene, azt érzem, hogy ilyen neurotikus állapotban nem is tudnák családot alapítani. Így viszont semmi értelme nincs az életemnek.



2020. okt. 24. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Menj el pszichológushoz, vagy pszichiáterhez
2020. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Van valaki, akin nem vagy túl vagy csak szimplán képtelen vagy szerelmes lenni? Voltál valaha szerelmes?
2020. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzek szintén 26 évesen. Nehéz a párkeresés, főleg olyat találni akivel lehet tervezni. F
2020. okt. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt néhány szerelmem, de az viszonzatlan volt.
2020. okt. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!