Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom hiányos zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos zárkózott fiúnak sosem lesz barátnője általában?

Figyelt kérdés
Szerintem az lenne a normális ha könnyen tudna találni az ember párt, és nem erőlködik hogy végre találjon valakit. De mivel én zárkózott vagyok így kicsi az esély hogy az élet összesodorjon egy lánnyal. Mindenkinek ez jön magától de nekem nem.
2020. okt. 25. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó eséllyel sosem.
2020. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszel érte, akkor kb esélytelen.

Rengeteg csaj van, mitől félsz?

2020. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is az voltam, aztán rájöttem hogy ez igy nem mehet tovább. Elkezdtem sportolni, stb.

Ott tudtam ismerkedni, mert én oda mentem hozzájuk...

2020. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtat ezen, akkor igen.
2020. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, hiába vársz arra, hogy felszedjenek, ha még nyitott sem vagy rá. Érdemes próbálkozni, ha nem jön össze, akkor sem történik semmi, nem lesz rosszabb, ha nem görcsölsz rá.
2020. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, eddig minden zárkózott, önbizalomhiányos ismerősömnek lett csaja... Inkább utóbb, mint előbb, de lett valahogy.
2020. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az élet nem sodor össze semmivel ha te nem teszel azért, hogy kapcsolatod legyen. Apán is úgy ismerkedett meg anyáddal, hogy ült a szobájában mindkettő? Na ugye...
2020. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

De, lehet. Anno én is hasonló voltam. Aztán ismerősökön keresztül valahogy összejöttem egy nagyszájú, irányító típusú lánnyal. Nyilván inkább ő szedett fel engem. :)

Eléggé elnyomva éreztem magam mellette, így nemsoká vége is lett. Szereztem viszont tapasztalatot szexuális téren, illetve nőtt az önbizalmam annyit, hogy utána mertem kezdeményezni a nekem tetsző lányoknál.

2020. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM
2020. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mer próbálkozni, nem mozdul ki és úgy általában kifogásokat keres az ismerkedés elkerülésére, akkor kevés esélye lesz, hogy barátnője lehet. Ha nyit (de témára nem görcsöl rá), akkor megvan az esély.
2020. okt. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!