Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott, szorongó, depresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott, szorongó, depressziós, kóros önbizalomhiánnyal inkább ne is erőltessem a párkeresést?

Figyelt kérdés

Haverjaim mondják, hogy egy lány rendbe hozna, jót tenne nekem, csak az a baj, hogy szinte csak rossz élményeim voltak. Mindig kedves és aranyos megbízható voltam, de ha megpróbáltam közeledni, akkor kb. mintha undorodnának tőlem. Valahogy az élet belémültette, hogy én nem "számítok" férfinak.


Tehát, most gyakorlatilag döntésképtelen vagyok, egy ördögi körben.


Haverjaim szerint jót tenne, de teljesen érdektelenek számomra a nők azóta. Pedig 7 évvel ezelőtt még falni akartam őket. A mentális állapotomat tekintve pedig egyedül egyre rosszabb. Nem tudom a megoldást.


lassan25f



2019. szept. 1. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le kellene pattannod a csajozás témáról, mert ahogy látod ez egy ördögi kör. A helyedben én magammal foglalkoznék, sport, új hobbik, új életcélok, karrier, egészséges életmód, környezetváltozás, új tanfolyam, új stílus, utazás, önkéntes programok, stbstb.

Sajnos egy szorongó, zárkózott, depis emberhez tényleg nem fognak tapadni a nők, mert érzik, hogy "baj van". És egy nő sem fog ebből kirángatni, ugyanis egy kapcsolat sem a rózsaszín köd folyton, ott is sok lesz a megoldandó probléma.

2019. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
aki önállóan életképtelen, az párban sem lesz jobb, csak toxikus, rossz partner. Kapd össze magad.
2019. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem egy nő dolga, hogy kirángasson ebből.Ez önzőség.Dolgozz te magadon, ne tőle várd!

Senkinek nem kell olyan partner, akivel csak a gond van, és csak befogadni képes, adni nem tud.Egyoldalú, energiavámpír kapcsolat lenne.

2019. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg magadról ilyen véleményed van, addig ne várd, hogy más emberek szeressenek és veled akarjanak lenni. Csak ismételhetem az előttem szólókat. Tedd rendbe az életedet, találd meg, hogy miben vagy jó, addig ne erőltesd a kapcsolatot. Ha majd rendben leszel és megbarátkozol önmagaddal, magától fog jönni a kapcsolat is. Egy bús képű, szorongó , önutálattal küzdő férfi nem annyira vonzó. Ennyi a titok.
2019. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesse. egy beteg embernek a kapcsolata is beteges lesz. A valóság ezt több tízezer párkapcsolattal támassza alá!
2019. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A párkeresést ne erőltesd nyitott, optimista, életerős emberként sem. De az volna az első!
2019. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Csípő gyulladással, vádli húzódással, törött karral, lázas betegen, edzetlenül inkább el se induljak a maratonon?


Vagy előbb egyenként oldjam meg a problémákat, készüljek rá fel fizikailag és lelkileg, és utána vágjak bele?


Olyan bizonytalan vagyok.

2019. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mindig kedves és aranyos megbízható voltam, de ha megpróbáltam közeledni, akkor kb. mintha undorodnának tőlem."

"Pedig 7 évvel ezelőtt még falni akartam őket."

Hát ez mindkettő elég hülyén hangzik. És eléggé ellentmondanak egymásnak.

Aranyos megbízható aki falja a nőket? Aki megbízható 1 hozzá illő barátnőt szeretne tartósan általában...

2019. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!