Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepődtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szép napot! :)

Kicsit nehéz korszakon mentem át és most jutottam el arra a szintre, hogy elkezdjek ismerkedni. Bár még nem tökéletes a lelkivilágom és bizalmatlan is vagyok, egyáltalán maga a tudat, hogy ismeretlennel kezdjek... kicsit még félek ettől. A lényeg, hogy több évig párkapcsolatban voltam és most már több ideje szingli vagyok. Megszoktam, hogy "hátulról" kell közelíteni, játszadozni kell vagy nagyon sokan szexre játszanak, esetleg nincs munkahelyük 30 évesen sem vagy gyerekesek, nekem kell beléjük lelket önteni vagy biztatni őket... lehet én voltam ennyire szerencsétlen, hogy ilyeneket fogtam ki. Aztán most találkoztam egy nagyon aranyos fiúval, aki nem kertelt, magabiztos volt, vitte a "prímet", nem nyomult, eltudtunk beszélgetni, ő találkozgatni akar és egyszer már találkoztunk is. Általában én vagyok a magabiztosabb, az erősebb természetű és ő az egyetlen, aki ezt "überelte", ezért én gyönyörűen le is fagytam. De egyszerűen nem hittem el, hogy ilyen létezik és hogy nem kell játszadozni, egyenes fazon és huuu... beijedtem :D Viccesen hangzik, de így van. Nagyon meglepett engem. Viszont én annyira beparáztam, hogy nem érzem azt, hogy fenntudom tartani az érdeklődését, pedig eleinte nagyon ment a dolog mindkét részről, most meg azt érzem, ahogy haladtunk előre, hogy kicsit befaroltam. És ha én lennék az Ő helyében, azt érezném, hogy nem kell, lekoptat a másik... És most fordult a kocka, mert eddig én találtam a többit unalmasnak és nekem ez kihívás :D Valahogy nem szoktam meg a fiúktól, hogy "face to face" ennyire nyíltak.

Ti már voltatok így?



2017. nov. 20. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Látjátok srácok én mindig mondtam hogy a szintetek alatt lévő nőt válasszatok ha jót akartok magatoknak.
2017. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#2 :DDDDDDD


#kérdező: miért öntesz te bárkibe is bármit? :D nem formálni kell a másikat hanem elfogadni, de mindegy is. a kérdést meg nem értem mert nem tudom mit tegyél. feküdj le vele, szeress belé aztán ennyi. és nem, nem voltam még így mert én a lányokat szeretem.

2017. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1-2# 😂😂😂


Kedves Kérdező!

Mi lenne itt a kérdés? Folytasd!!!

2017. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában pedig nem is randiztam senkivel...
2017. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Naagggyoon vicces... :D

A kérdés tulajdonképpen az lenne, hogy ezt magamban "játsszam le" és ezt ne említsem neki vagy pedig beszéljek vele erről? Na már most tudom, legyek őszinte vele, az is vagyok. De nem tartom személy szerint jó ötletnek, hogy ezt tudassam vele. Nekem az is megfordult a fejemben, hogy azért reagálok így, mert vele tényleg lehetne valamit kezdeni és én esetleg még az előzmények miatt nem tartok ott, hogy párkapcsolatot alakítsak ki.

2017. nov. 20. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Kerekítsd ki a szemeid, s közben húzd fel a homlokod!

😱

2017. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a helyzet csak szimplán annyi, hogy megfogott a srác. Randizz vele tovább és majd alakul. Erről meg beszélni a véleményem szerint nem kell.
2017. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy a férfiak a gyerekesek, közben meg te szenvedsz itt a semmin :D (nem bántás)
2017. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :D
2017. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a jo. Elvezd ki. En csak akkor leszek szerelmes ha “emberemre” akadok ugy mond, es van benne spiritusz. Aki ugymond untat azokkal soha nem is alakitottam ki komolyabb kapcsolatot. Szerintem most van eselyed valami igazan jora. Nem kell itt tulagyalni a dolgokat. Elvezd ki es legy onmagad!!!
2017. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!