Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a fejformán és csontoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a fejformán és csontozaton múlna a boldogság egy férfi esetében, ha csak a 3. 4. kategóriába tartozom akkor meg kell alkudjak, egyáltalán léteznek ezek a kategóriák?

Figyelt kérdés

Vannak igényeim, de minden férfinek van, csak sokan megalkudnak,... lyuk... lyuk..

Ha én a 3. esetleg 4. kategóriába tartozom vékony átlagos lány nem lehet?


[link]


[link]


2020. okt. 26. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Valljuk be őszintén! Kevés a lehetőséged.


első linken, ha a 4 embernél ha az 1-es képükre hasonlítasz kevés az esélyed valóban.


a 2. linken a szemüvegesnek lehet esélye ha van némi pénze.

2020. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nőként mondom, hogy még objektíven, a médiaízlést tekintve sem korrekt a 2. lista. A true average-nek írt srác simán van egy 8-as, a 8 meg a 9. között meg kb. az a különbség, hogy a 9-esnek látjuk a testét. 3 meg 5 között meg nemcsak 1 helynyi különbség van.


Nem tudom, az első képen mit értesz 3/4 kategóriának... a photoshop előtti képekből a 3-ast és a 4-est?


Második képen a 3-as tényleg átlag alatti sztem, azzal csak akkor fogsz magadnak átlagos lányt, ha 1) tényleg normális érted a lányra azt, hogy átlag, nem úgy, mint ezen a képen, hogy kb. a sminkeletlen modell kategória, hibátlan bőr, szimmetrikus cuki pofi, hosszú dús haj stb., 2) nem a flegmákra mész rá.


A 4-es bőven megvan átlag vagy átlag feletti, azzal simán esélyed vékony, átlagos lányra, megintcsak, ha tényleg az átlagos arcot érted átlagos alatt. Bőven vannak ilyen arcú ismerőseim, és egyiknek sem kövér vagy ronda nője van.

2020. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
A második lista baromság. 4 felett mind helyes, és nem sok különbség van a 4 és 9 között arcra, csak a 9-est jól fotózták, a 4-est nem.
2020. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
A második linken lévő lista butaság. Az 5-től felfelé már mind egész helyes. Ha abból a listából a 3-asra hasonlítasz, tényleg nagyon kevés esélyed van. Van ilyen ismerősöm, pont úgy néz ki mint a második linken lévő 3-as kép. Hát, mit ne mondjak, eddig csak egy szánalomszexre futotta szegénynek. Pedig jófej srác, normális értékrenddel és nincsenek kirívó igényei.
2020. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. Na ettől félek én is, hogy csak ezért, pedig normális vagyok...
2020. okt. 26. 15:48
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
A boldogság nem attól függ, hogy össze tudsz-e szedni egy nőt, szóval nem.
2020. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez a lista nem valami jó. Az 5-ös a legjobb mind közül, erre berakják középre...
2020. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy a 3-asból is ki lehet hozni sokkal jobban kinézőt egy normális frizurával meg normális, előnyös ruházattal.
2020. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

A 3-as de meg a 2-es helyeben is elkezdenek gyurni. Szedj magadra izmot, tomeget es jobb lesz. Van motivacio. Attol szerintem meg az arcod is megvaltozik.

(Annyira jo amugy es tenyleg tok orulok, h nok is azt mondjak a masodik listarol h baromsag)

2020. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Oké, nem vagy vonzó. Egy nem vonzó, normális lány miért ne jöhetne szóba? Egy vékony, gyerektelen huszonéves lány az, akire mindenki csorgatja a nyálát 15-65-ig.
2020. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!