Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késő lenne 27 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő lenne 27 évesen egy férfinak a boldog párkapcsolat kialakítása ha nem rendelkezik számottevő tapasztalattal a nők terén?

Figyelt kérdés

Sajnálom hogy szaporítom az ilyen kérdések hosszú sorát, de ha olvassák az nem az én bűnöm lesz, az első ilyen kérdésem

Mivel zárkózottabb vagyok nehezen indítok a lányoknál, és sokszor csak barátkozásig jutok, nem feltétlenül a lány akaratából.

Nem vagyok ronda, csak legfeljebb sok nőnek nem túlzottan vonzó, de vállalható kategória.

Viszont az utcai ismerkedés idegen tőlem, nem érzem jól magamat ismeretleneket leszólítva, ezért random nem csinálom, más lehetőség pedig kevés van. Csak az online társkeresés, de az is köztudottan nehézkes, nekem nem jött be sajnos egyik sem.

Szóval ebben a korban már késő lenne elkezdeni, ha eddig nem tudtam elérni semmit?

Vagy sosem késő, fejleszthető ez a dolog?



2020. máj. 2. 17:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ha normális a belsőd, emberileg okés vagy + külsőre is vállalható vagy akkor nem késő. :)
2020. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hát legyen akármilyen is a belsőm, ha nincs elég lány aki kiismerhetné akkor lényegtelen.

Márpedig egy tisztességes randevú sem volt, sajnos, így azért mindjárt más a szitu

Ja és ez a szitu nyilván nyomot hagy az emberen, a férfi lelkében, ilyen sebbel mit lehet kezdeni?

Más a hozzáállása a férfinak a nőkhöz ha sosem kapott tőlük semmit sem amivel boldog lehetne, ezt vegyétek figyelembe

2020. máj. 2. 17:20
 3/25 anonim ***** válasza:
miért nem volt randi? miért nem hívtál el lányokat?
2020. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
incel
2020. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Kornikus00 ***** válasza:
27%
Ez nem a tapasztaltságon múlik, vagy a csajozós szövegeken ezt vedd figyelembe. Valószívű külsőre nem vagy az a típus akire hajtanának, ráadásúl zárkózott is vagy ez beteszi a kaput. De azt vedd digyelembe ha nem lennél zárkózott és random ismerkednél nőkkel akkor sem lenne a helyzet sokkal jobb! Esélya több lenne, de nem sokkal. A külsőn múlik minden, manapság nem a férdiak kezdeményeznek hanem a nők, csak te ezt nem érzékeked, mert nem a szemed előtt történik. Próbáld ki csinálj egy hiteles kamu facet, tegyél fel egy jó pasit, olyan jó pasit, például ami bejön a nőknek, ez ne te válaszd ki hanem keresgélj, és amelyik képet commentelik és lájkolják a nők azt tedd ki profilnak. Meglátod írnod sem jell maguktól fognak jelölni! (Persze ha hiteles a facebookod) ha hiteles zudulnak a jelölések és a kedves üzenetek! De a való életbe nem tudsz testet cserélni, bár ott is ez lenne a helazet, ha jó pasi lennél, megtalálnák a módját rá, hogy kapcsolatba kerüljönek veled. Ilyen egyszerű. Külsőn múlik minden, és nem a te hibád, és nem azért van, mert mersz élőbe ismerkedni.
2020. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Kornikus00 ***** válasza:
Mert nem mersz*
2020. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

Milyen választ vársz erre a kérdésre?

Mert írhatom én itt hogy persze csak így tovább fel a fejjel sose késő stb. De nem lesz igaz és nem fog segíteni.

Vagy írhatom a tényeket is amiket meg úgyis tudsz mint pl. hogy sose késő hiszen minden képesség és készség fejleszthető. Csak ehhez fejleszteni kéne. Mert bár sose késő abból kiindulva hogy az elmúlt cirka 13-15 évben mióta a lányok érdekelnek pont 0 sikered volt gyanús hogy hiába vársz a csodára. Tehát ha folytatod a semmit annak semmi lesz az eredménye.

Aztán írhatom hogy fejleszd a képességeid. Pl légy nyitottabb kényszerítsd magad ki a komfort zónából hogy könnyebben tudj interakciókat kezdeményezni. Vagy hogy fejleszd a külsőd hogy több lánynak tetszen (meg te se csak az elmegy kategóriába sorolt magad). Írhatnám hogy keress olyan hobbit ami érdekel vagy ha már van annak kapcsán ismerkedj de gondolom erre is lenne kifogás ha más nem a zárkózottság.

Tehát vagy leírom amit tudsz és úgyse teszel semmit vagy leírom ami szépen hangzik és akkor se teszel semmit. Akkor mi ihlette a kérdést? Arról nem is beszélve hogy az első adandó alkalommal jön a szegény pici én meg a sebek stb szöveg (lásd az első hsz-d)

Ha olyan szörnyű lelki sebeid vannak irány egy pszichológus amúgy meg dolgozd fel mint mindenki. Gondolod te vagy az egyetlen akit sérelem ért párkeresés során?

2020. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
egy férfinak nem késő. De egy nyomoronc incel önbizalomhiányos agresszív depressziós csóró putri hányadéknak sosem lesz esélye senkinél, mert visszataszító.
2020. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Az utolsó kapcsán válaszolnék: a kérdést az ihlette hogy az idő múltával vajon megmaradnak-e az esélyek vagy teljesen elszállnak? Tehát a középkorúságba való belépésem előtt állva érdekel hogy változik-e valami a megítélésem kapcsán? (az "állapotom" miatt)

A komfortzónámból többször kiléptem már, de tartósan nem tudok úgy élni, eredménye pedig nem volt.

A külsőm nem rossz, legalábbis saját szemmel egész jó, de a nőknek annyira nem jöhet be a végeredményt tekintve, javítanivalót pedig nem nagyon látok benne.

Amióta komolyabban foglalkozom a társkereséssel már nem mondhatom hogy a csodát várom, csupán azt hogy igen korlátoltak a lehetőségeim ezen a téren, ha sem a társkeresők, sem az utcai leszólítások nem jöttek be nekem. Habár előbbi módot nem adtam fel még teljesen.

A lelki sebeimen nem rágódom, csupán a belsőm kapcsán merült fel (válaszként írtam) és kiütközhet a társkeresésnél vagy akár egy kapcsolatban is.

Szóval nem várom hogy oldd meg a problémát, csupán erről az incel létről érdekel a véleményetek, hogy ki mennyire ítéli el, ki képes némi empátiára, ki mit mond erre

2020. máj. 2. 19:11
 10/25 A kérdező kommentje:

Bocs nem az utolsó hanem a 7#

Az ilyen nyomoronc dákószipkázó önbizalomhiányos agresszív depressziós csóró putri hányadéknak mint ez (8#) inkább nem is válaszolnék

2020. máj. 2. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!