Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 42 éves férfi találhat egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi találhat egy 25 év körüli csinos nőt?

Figyelt kérdés
Ne írjatok olyat hogy a temetőben vagy már fel lábbal vagy hogy az idősek otthonában. Ezeket már unnom. Trollkodjatok más kérdések alatt.
2020. okt. 26. 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

kiv. ha apakomplexusosak.


És ha tudnád, hogy mennyi ilyen van, rengeteg. Az más kérdés, hogy pár dugás erejéig kapod meg őket, mert ezek ágról-ágra szálló madárkák. Szóval én egy 32-37 éves értelmes nőt javasolnék neked,.

2020. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha agyilag is ezen a szinten vagy, lehet esélyed... Hosszútávra és hűségre ne számíts.
2020. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

"Ezeket már unnom. Trollkodjatok más kérdések alatt."


Akkor ne írj ki ilyen kérdést, papi :)

2020. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem papi, csak fater :D majd ha 60 lesz és kiírja, akkor lesz nagypapi
2020. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14.


Kiv. ha kisebbség, akkor simán lehet 40 éves nagyszülő. Vagy ha olyan vallási közösségben él, ahol a korai gyerekvállalás elvárt.

2020. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Engem csinosnak tartanak és 25 évesen 42 éves pasim volt. Egyébkènt nagyon egészséges életmódot élt,nem volt kifejezetten jó pasi,de sokkal jobb volt az a kapcsolatom,mint a mostani (korombelivel) és bánom,hogy szakítottam vele.
2020. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát nézd... Ha jól nézel ki (mármint tényleg JÓL), sármos vagy, férfias, alfahímes karakter... Ha van státuszod, szakmai elismertséged... Ha van saját hitelmentes lakásod, jó autód, magas jövedelmed... És megvan benned a természetadta menőség...


Akkor simán fogsz találni. Sőt, ők fognak keresni téged.



Ha azonban te egy átlagos panel-Józsi vagy a hatodikról, busszal jársz dolgozni az átlagos munkahelyedre, átlagos fizetésért, és a külsődben sincs semmi extra...


Akkor felejtsd el!

2020. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én ismertem ilyen párt. A csaj 24 volt, a férfi 41. A csaj bomba volt. Szép arc, jó test, én is húztam volna, mint a gép az tuti (csak én nem vagyok ilyen szinten a táplálékláncban).


A férfi vállalkozó volt. Pénzes vállalkozó. Közhely, de alig néhány éves BMW-vel járt. Mellette zenélt, tehát érdekes hobbija is volt. Még fontosabb: a férfinak jó kapcsolatai voltak a zeneiparban, a csaj pedig énekes akart lenni.

Külsőre? Bár nem volt kigyúrt, de azért vagány volt, és szerintem sok csajnak bejött.


Az esettanulmány alapján mérd fel a saját értékedet, és vond le a következtetést, hogy mennyi esélyed van ezen a piacon 🙄

2020. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
9%
igen utolsó kettő. Ha meg nem, és csak átlagJózsi a 6. ról, akkora maradnak a 30 as szottyadt elvált anyukák. (5 ből 4 harmincas nő pont ilyen)
2020. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a kereslet-kínálat törvényszerűségei ebben a témában is érvényesek...
2020. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!