Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csinos lány gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csinos lány gazdag palit szeretne akkor a puncs.hu oldalon valóban találhat magának vagy az oldalon sugar daddy nincs csak trollok inkább?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csinos lány gazdag pasit akar találni, akkor talál. Az oldal nélkül is.
2018. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, ahogy az első mondta. Hihetetlen radarjuk van. Van pár megmosolyogtatós emlékem róluk. Mikor furcsa mód tudták, hogy autóval érkeztem egy-egy helyre és szerintem azt is, hogy milyennel. Pedig én nem ismertem egyikőjüket sem. Vagy azonnal vágóban vannak, hogy milyen órám van, milyen párfümöm és társai. Hihetetlen, de így van.
2018. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
de divatba jött gyk-n a súgár dedi szó,állandóan ezt fújjátok
2018. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

megnyitottam az oldalt. ez egy kamu, vagy pénzmosás, vagy fedőoldal (mondjuk egy illegális oldalnak) vagy csak pénzlehúzásról szól.

ne dőlj be az ilyeneknek, mind ugyan úgy van felépítve, csak más képekkel, logókkal

2018. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Járj rendszeresen a momba aleroyba ott hemzsegnek a gazdagok.

Az ilyen oldalaknak én nem hiszek, a legbiztosabb mód ha olyan baráti körbe kerülsz be ahol gazdagok mozognak. Majd megtalálnak maguktól is a gazdagok ott.

Kérdés neked mi a gazdag. Több száz milliós megtakarítás és egy milliós havi fizetés?

2018. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetett volna onnan is gazdag "pasim". Nem kamu,én így látom.
2018. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván itt is vannak kamu emberek, állprofillal, de a legtöbb valós.
2018. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A viszony. Hu oldal is kamu sok kamus profil irt ott rám miután oda regisztráltam.
2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!