Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lép? Nem értem mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? Nem értem mi a helyzet

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem valakit, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Látom rajta hogy érdeklem, írta is hogy jól érezte magát velem, de azután hogy jó éjszakát kívánt sose keresett utána. Volt hogy én kerestem, de hamar kifulladt a beszélgetés, nem volt beszédes hangulatában. Elég sokat dolgozik egyetem mellett, így elfoglalt, de ha az embert igazán érdekli valaki nagyobb erőfeszítést tesz. Sajnos elég keveset találkozunk. Múltkor nem vette észre magát és makinak szólított ösztönösen. Egyszerűen nem értem mi a helyzet.

2020. okt. 26. 23:00
 1/1 balkalolka ***** válasza:
Nyilván majmos videókra veri. Tuti ráduszul ha elkezded festeni a szőrt az alkarodon és nem borotválod magad pár hétig sehol. Gyakorolj csimpánz-mimikát, és kérdezd meg tőle hogy kurkászhatsz-e a hajában!
2020. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!