Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan lelki helyzet, úgy...

Van olyan lelki helyzet, úgy értem depresszió szorongás ilyesmi amiből az ember egyedül már nem tud kijönni csak segítséggel?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok, a komolyabb zavarokra ez a jellemzö.
2019. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, de ha van a csaladban vki, akihez nagyon kotodsz es mindent meg tudsz beszelni vele, feler egy pszichologussal, sot!
2019. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aparalyza ***** válasza:
100%

A depressziónak vannak olyan súlyos esetei amiből még gyógyszerrel és terápiával sem lehet kimozdítani a beeget.

Vannak fokozatok, a legtöbb eset azért külső segítséggel orvosolható.

2019. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma is azt mondták,hogy ki tudok ebből jönni csak az a baj elhiszem,hogy gyenge vagyok hozzá.Meg csak akaraterő kell hozzá.De én úgy érzem egyedül ebből nincs már kiút,de lehet csak én vagyok a hülye.
2019. szept. 1. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg nincs akadálya, de nehezített pálya, kellhet egy reálisabb szemlélő, ha nagyon beletekeredtél a beváltnak tűnő megfejtéseidbe. Nem erő kell elsősorban. Erő az erőlködéshez kell... Fontosabb lehet az a végső elkeseredettség, ami után kínzó őszinteséggel viszonyulsz magadhoz, mert még az is jobb az önbecsapó, önvakító erőlködésnél.
2019. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van ilyen helyzet. Amikor már az életminőséget érezhetően rontja (pánikrohamok, súlyos depresszió "nincs kedvem semmihez", minek is élek stb. típusú gondolatok). Mindenkinek előfordulhat olyan az életében, hogy valamit nem tud egyedül megoldani - ilyenkor nem szégyen segítséget kérni. Látogasson meg egy pszichológust ha mástnem "csak úgy" kicsit beszélgetni vele saját magáról.
2019. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6


Én konkrétan teljesen befagytam,félek mindentől és ez akadályoz mindenben,nem élek csak létezek.

2019. szept. 3. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen, néha keresni kell a jót. Aztán továbblendül az ember, ha talált valami igazi "ügyet", amiért szívesen ébred és lódul neki nap mint nap.
2019. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az erős pánikrohamot nem tudtam egyedül legyőzni.
2019. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 8


Én nem ébredek szívesen,minden napom egy fos csak néha néha van benne egy kis jó is,de ennyi.

2019. szept. 6. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!