Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt középkorú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt középkorú férfiak már 30+ évesek (mivel a férfiak 60%a meghal 58-65 évesen így nagyon kell igyekezni) és ketyeg a biológiai órájuk, hogy párt találjanak (40 felett maradnak az elvált, gyerekes anyukák), ti nem vagytok idegesek? Hogy csajozto

Figyelt kérdés
k ilyen idegállapotban? Vagy teszetek az egészre és lesz ami lesz alapon? 34 F.
2020. okt. 27. 07:53
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem vagyok idegàllapotban, Mauni!!!!


Viccet félretéve: megvan a magam élete, ha van benne nő, ha nincs. Nem törekszem a kapcsolat kialakítàsàra minden àron.

2020. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha a hagyományos útra szeretnél épni, akkor nem vagy elkésve. tömegével vannak 30 körüli csajok, akik még szinglik és gyerektelenek vagy most ért véget egy kapcsolatuk. Perszeaz is igaz hogy tömegével vannak, akik ebben a korban épp most házasodnak és szülnek. Bár gyanítom ha eddig is válogatós voltál ezután is az leszel. A házassághoz kell tolerancia, elfogadás, türelem, tenni akarás, szorgalomés ezt vedd szó szerint. Ha soha senki sem elég jó, akkor veled van a gond.
2020. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, azért tegyük hozzá hogy 18-26 körüli csajokat azért kerüld, mert ő velük tényleg koppanhatsz ők még nem biztos hogy akarnak házasodni.
2020. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Pedig 40 felett van ám az aranykor, ezt hangoztatják a férfiak. Olyankor buknak ám rájuk a nők igazán.
2020. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a maradék 40%-ba tartozom. Vagy 90 évig élek, vagy elüt holnap egy autó.
2020. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na jó de 60 felett milyen már magányosan élni öregként? Addig csak-csak elvan az ember, de utána...
2020. okt. 27. 08:32
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Pár és gyerek.... na akkor lennék idegállapotba. Most köszi szépen jól megvagyok, egyedül élek, akkor kelek amikor akarok, akkor mosok, takarítok, vásárolok vagy megyek el a haverokkal amikor akarok és senki nem szól bele. Csajozni ritkán szoktam, van már egy kialakult ismerősi köröm (vannak benne nők is), 1-2 hetente rendelek egy prostit akivel elvagyunk és ennyi bőven elég a nőkből. Nekem teljesen boldog így az életem, sose kéne komoly kapcsolat.
2020. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell sem feleség, sem gyerek. Sulis csajokra meg telik.
2020. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

40+ pasas vagyok. Sorra jelezgetnek a 25 körüli csajok, hogy összejönnének vele. Ez tényleg aranyélet:)

Persze ehhez az kell, hogy nem iszok, nem dohányzok, heti 4 edzés.

2020. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is megvan, illetve folyamatosan alakulóban van a saját életem. Ebbe jelenleg nő nem fér bele. Bár húszas éveim elején próbálkoztam jópárszor, de le lettwm koptatva, és/vagy barátzónába rakva. Azóta nem is próbálkoztam, csak elvétve, de már nem érdekel, elvagyok így is. 30f
2020. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!