Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer valaki 51 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer valaki 51 évesen, középkorúként egyedül marad, akkor jobb ha feladja, vagy öngyilkos lesz, mert kilátástalan minden? Még a végén jól belé is rúgnak, hogy hamarabb járnának a 18 éves fiával, ez ma Magyarország?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Én még csak 33 vagyok, de az idő borzalmasan gyorsan múlik és sokunk lehet majd ennyi idősen lehet egyedül lesz, azért borzasztó ezt itt olvasni.


2020. júl. 8. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaa mert nyilván a párkapcsolaton kívül semmi értelme az életnek és véletlenül sem lehet ezen kívül ezer célja az embernek. Boldog pláne nem lehet úgy ugye... Istenem. Honnan jönnek ezek a retardáltak?
2020. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%

Akit te kívánni fogsz, az nem tuti, hogy téged is kívánni fog.


Többnyire csak az élősködő ribik juthatnak neked ha k**úrvára gazdag vagy.

2020. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Első, de ha mondjuk nem szeretné a hátralévő 15-30 évet egyedül leélni...
2020. júl. 8. 16:26
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én 50 vagyok és egyedül szeretném leélni, ami még hátravan. Köszönöm szépen, de nekem már elég volt a párkapcsolatosdiból. :)
2020. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
jó, az te vagy, de a kérdező nem ennyire beletörődő, csak majd bele fog ha még páran leoltják h inkább a fia a jobb party 20 évesen, akkor is ha a nő már 40 éves. Az év vicce
2020. júl. 8. 16:43
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

A főnököm 50 éves és most nyáron lett volna az esküvője a szintén 50 éves párjával. A vírus miatt kellett elhalasztani.

Jajj várj, nem is ez a kérdés ugye? Az a kérdés, hogy ha 30 évesen egy tohonya vesztesz vagy aki senkinek nem kell, akkor 50 évesen lesz e még esélyed, hogy huszonéves cicababákkal henteregj. Nem, nem lesz.

2020. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok majd 50 évesen 20 éves nőt, jó lesz a 40-45 éves is, és átlagos diplomás vagyok, átlagbérrel, nem tohonya vesztesz.
2020. júl. 8. 16:56
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Minek kell hisztizni? Egy csomóan (konkrétan majdnem mindenki) azt válaszolták, hogy ha az illető korabeliek lennének, akkor simán összejönnének vele. Ja, hogy nektek kopasz, gyerekes ötvenesként nem jó egy igényes, jól karban tartott negyvenes nő, hanem csak és kizárólag a friss, huszonéves instamodellek és az öngyilkosság a két lehetőség? Hát, így már erősen az utóbbi felé hajlik a dolog.
2020. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Az a kérdés csak így kezdődött: nők.....na most itt válaszoltak tizenévestől fölfelé. Én nem válaszoltam arra, de most itt válaszolok neked: 43 éves vagyok, 10 éves gyerekem van, és nincs gondom egy 50 éves férfivel, ha sportos, aktív, imád szexelni és elfogad engem így gyerekestől. Nyilván jobban örülnék hasonló korú párnak, de egyáltalán nem zárom ki az ötvenévest sem. Viszont ezt azért egy harmincas nőtől ne várd el.
2020. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha a jó közérzetedet a párkapcsolat meglététől teszed függővé, kérdező, akkor nem kell csodálkozni, hogy épeszű emberek kerülnek, mint a pestisest. A másikon jól látható görcsös akarás az egyik legijesztőbb és legtaszítóbb tulajdonság, ami csak előfordulhat.
2020. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!