Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Facebook Dating másnál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook Dating másnál is üres oldalt ad fel a "Liked You" fülön?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam ki először a Facebook itthon mostanában elérhetővé vált Dating funkcióját, de rögtön hibásnak bizonyult. Eleinte a "Liked You", azaz az engem lájkolók listája még kirakott egy szöveget, miszerint ott jelennek majd meg, ha lesznek olyanok, akik lájkoltak, de pár óra után, amikor valószínűleg már lett volna elem ebben a listában, erre a fülre nyomva villant egyet az app, aztán totál üres, szürke képernyő jelent meg, csak a back gombbal lehetett innen kijutni. Valószínűleg hibás. Két különböző androidos eszközre is feltettem, de pont ugyanezt csinálta. Másnak van ebben tapasztalata?

2020. okt. 29. 19:55
 1/4 Hellmano ***** válasza:
100%
És az nem lehetséges, hogy senki nem like-olt? :D Miért egyből hibára kell gyanakodni?
2020. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hellmano:


Az elvileg lehetséges, de totál nem úgy néz ki az üres képernyő, mint egy korrekt, nulla elemű lista. Ha mondjuk egy telefonszámra rákeresel a Vodafone tudakozójában, te se azt várod, hogy ha nincs találat, egy szürke, teljesen üres screen jelenjen meg, hanem normál esetben ilyenkor visszajön a megdizájnolt oldal egy arra utaló felirattal, hogy nincs találat. És ahogy írtam, eleinte tényleg ez is történt, pont azután kezdett el blank screen -t adni, miután eltelt egy idő, és valószínűsíthetően lettek lájkjaim.


A FB -ot azért nem Pistike írta, látszik, hogy van bőven meló a Dating funkcióban, szóval eléggé meglepne, ha egy full screen szürkeség lenne a "Még nincs lájkod." válasz megfelelője.

2020. okt. 29. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
rusnya vagy
2020. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: Te meg segg.
2020. okt. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!