Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 3 napja nem válaszol. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja nem válaszol. Nem érdeklem már őt?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy nővel. Jol elbeszelgettunk,de már nem válaszol az üzeneteimre 3 napja.

Azért nem válaszol mert már nem érdeklem őt?


2020. okt. 30. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű.
2020. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon van a gyereke a suliból, meg jönnek a rokonok hétvégére és nem ér rá.
2020. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csaj ezt csinálja. Szó nélkül lelép.
2020. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy lány, akivel leveleztem. Mi csak haverkodtunk, nem ismerkedtünk. Neki volt szokása az, hogy napokig nem adott életjelet. Minden alkalommal arra gondoltam, hogy ennyi volt, de mindig visszatért. Ironikus módon pont úgy lett vége a levelezésnek, hogy napokig nem írt vissza. Vártam, vártam, csak nem jött válasz, azóta sem írt.
2020. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Azóta már ráírt egy alfa görény, az viszi a csajt. Csak akkor fog jelentkezni ha az alfa már kidobta mint a használt papírzsebkendőt.
2020. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez van.
2020. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen haverkodós beszélgetéssel az a baj, hogy a nők csak barátnak néznek, aztán tényleg koccolnak ha jön egy komolynak tűnő pasi. Addig meg akár hónapokig is beszélhettek napi szinten, aztán egyik napról a másikra, nevetséges indokokkal hanyagolni fog.
2020. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszólalt az "alfa-radar" a nőnél, ráírt egy HIPERALFA és vitte. :) Pár hétig dugja, aztán offolja. Utána már újra beszélget veled, de neked természetesen a csillagos eget is le kell hozni csak azért hogy randizzon veled, szexről pedig még csak ne is álmodj jó ideig. :) Nők 2020.
2020. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!