Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hasonló oldal van a gyakorihoz...

Hasonló oldal van a gyakorihoz ahol lehet beszélgetni is? Mert itt senki nem válaszol privátra

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Itt is lehet. Olyan levelet kell küldeni, amit a másik szívesen olvasna és válaszolna rá.
2020. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy velem van a baj.
2020. okt. 26. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, én is beszélek itt pár emberrel. Ahogy az előző mondja, olyat kell írni nekik amit látni akarnak. Én se szeretem, ha firtatnak egy olyan dolgot amit szinte mindenki megtesz. De az a pár ember aki nem, azzal tök jót beszélgetek.
2020. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizony lehet. Igen akad egy két arcátlan. De olyan is akad aki azért nem válaszol, mert elege lett. Viszont ez még nem jelenti azt, hogy ne tehetnél próbát. De ahogy az első mondta (és ez most független attól veled van e baj vagy sem) olyat kell írni amit a másik szívesen olvasna. Azért, ha valaki nem csak annyit ír ki, hogy valaki ismerkedne-e, hanem többet is, akkor nem is nehéz egy normális üzenetet küldeni.
2020. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem annyit szoktam írni hogy szia mizu stb. Hanem témába vágot. Leírom a véleményem
2020. okt. 26. 13:33
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Egy ilyen névtelen fórumra senki nem ismerkedni, privizgetni jön!


Én alapból nem olvasok priviket. Ha leírta nyilvánosba a kérdését, akkor válaszoljon nyilvánosban a viszontkérdésekre, tisztázó kérdésekre.

2020. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Jó, persze aki ismerkedne az abban a kategóriában tegye. Ott esélyesen lesz válasz. A többi, helyen elkell fogadni, hogy lesz aki nem válaszol, mert nem szeretne ismerkedni. Aki vevő rá az úgy is válaszol, ha anonim ha nem.
2020. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, nekem mindenki válszol. És én is szoktam válaszolni.
2020. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talan a kerdesre itt, nyilvanosban kene reflektalnod, hogy kedves 8-as,szerintem blabla. Ha meg ismerkedni, baratkozni akarsz, ne itt vard.
2020. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom, te mit szoktál írni, de nekem is általában válaszolnak, párszor volt csak hogy nem.
2020. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!