Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzhat be egy lendülete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzhat be egy lendületes nő olyan férfit,akit noszogatni kell vagy uralkodna rajta ,mikozben ő vágyik az kölcsönösségre és léteznek is olyan párok,akiknél hasonló a tűz ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű a családi mintát követi.
2020. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán, hogy felismerje, senkivel sem "kell" semmit sem csinálni, hisz az ebben a kontextusban erőszak, és reflektív kapcsolat nélkül nincs személyiségfejlődés, önmeghaladás.Így egy ilyen partner tükröt tart neki, hogy felismerje saját intoleranciáját, erőszakos, türannoszi hajlamait, melyeken dolgoznia érdemes, ha kiegyensúlyozott érzelmi életet, és párkapcsolatot szeretne élni.
2020. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem azért, mert jó, pozitív, motiváló szemèly lehet a noszogatni való személy irányába.
2020. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!