Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz barátnőt találni? 30F Van valaki hasonló helyzetben ?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok szűz. Nincsenek előítéleteim a nőkkel szemben, sőt, sokkal jobb véleménnyel vagyok itt róluk, mint a többi hozzám hasonló ember. Mielőtt a külső minden jeligével jönnétek, sok átlagos/csúnyább ismerősöm van csinos, okos lányokkal. Nem, nincs nagy vagyonuk. Nem állítok fel nagy mércét külsőt illetően, extrovertált típus vagyok, kommunikatív, humoros, önbizalmam is van, sportolok, nem vagyok elhízva, jó munkám van. A lényeg, hogy összességében levegőnek néznek a nők. Biztosan nem vagyok szép, de eljutottam arra a pontra, hogy akkor ezt tényleg lehetetlen kompenzálni? Sosem a modelleket kerestem, szerettem volna egy értelmes, humoros lányt. Mivel minden pasinak a tágas környezetemben külsőtől, és vagyontól függetlenül lett barátnője, felesége, családja, elég kellemetlen helyzetben vagyok, hogy ha szívemre teszem a kezem, senki igényeinek nem felelek meg :D Van valaki hasonló helyzetben?
2020. okt. 12. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szar a hozzáállásod.
2020. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Így jártál.

De lehet szerencséd van. Nagyon sok rossz k*rva van, aki átb@szás miatt van együtt férfival. Biztos te olyan okos lehetsz, akin megérzik a lányok, hogy nem lehet átverni, ezért elkerülnek. Én is ilyen vagyok.

Van haverom, akit átvertek, most hajléktalan, gyerekeit nem láthatja, asszony kidobta.

2020. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Azért mert csóró vagy. És most már öreg is. Add fel!
2020. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Hasonló helyzetben vagyok, csak introvertált, 39F, de ez sztem nem boldogít téged hogy mások is vannak hasonlóan
2020. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki a saját sorsa kovácsa. Valamit rosszul csinálsz de azt nagyon!
2020. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hol próbálkoztal eddig ismerkedni?
2020. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jóképű, menő, gazdag, nem lehet lehúzni, nem lehet kihasználni. Ezek a lehetséges okok, a többi kamu.
2020. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg a hozzáállásoddal van baj, valahogy a nőkről és a kapcsolatokról való gondolkodásmódoddal.


[link]

[link]

2020. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat nem egy alapvető emberi jog ami mindenikek jár. Van aki periférián marad.

Ugyanakkor van előnye az egyedül létnek is.

2020. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj! Minden reggel megnézem, ahogy a szomszéd pasi dundika, gusztustalan felesége megy garabóval vásárolni és örülök, hogy egyedül vagyok. Te is örülj!
2020. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!