Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hozzám nem illik lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hozzám nem illik lány?

Figyelt kérdés

Nem járok társaságba, ezért csak társkeresőn próbálkozom lányokkal ismerkedni. De találkozást sem tudtam összehozni, sőt még olyan lánnyal nem is irogattam akinél azt érzetem lehetne valami, meg úgy tetszik is kívül-belül.

Nem hiszem el hogy több év próbálkozás alatt sem jutottam semmire, teljesen feladtam már. Legalább egy pár hónapos kapcsolat jött volna össze és akkor látnék reményt, de így. Főleg hogy már rég nem vagyok tini, közel vagyok már a 25-höz.


2020. okt. 31. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem el hogy több év próbálkozás alatt sem jutottam semmire,"


Mert az a "próbálkozás" mindent összevéve, különösen más emberek próbálkozásaihoz képest molyfing volt. Talán ha esetleg megtanulnál reálisan felmérni a dolgokat, mert ez így hihetetlenül torzított perspektíva.

2020. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet és akkor mi van? Semmi, xard le és legyél boldog mástól. :))
2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!