Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám miért nem illik senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám miért nem illik senki?

Figyelt kérdés

Akárkivel ismerkedtem, jártam eddig, senkivel sem passzoltunk, mert annyira más mindenki, mint én. Egyetlen olyan emberrel sem találkozom, aki teljesen megértené a lelki világomat, maximum csak nagyjából, de általában még annyira sem.

Valahogy mindenkit olyan egyszerűnek találok magamhoz képest. Nem olyan értelemben, hogy butának, meg egyébként nekem sincsen 120-as iq-m, ez nem erről szól, hanem olyan, mintha a legtöbb embernek nem lenne semmiféle beszédtémája, nem érdekelné őket semmi az iváson meg a hülyéskedésen kívül (és egyébként ez a lányokra is igaz), olyan, mintha nem is lenne bennük legbelül semmi. Mármint, semmi érdekes.

És még csak azt sem lehet mondani, hogy mindig ugyanolyan típussal próbálkozom, mert ez sem igaz. Nagyon sokféle személyiségű sráccal randiztam már, de hiába tetszik mondjuk az illető, és vonzódom hozzá, ha egyszer nem működik.


Szerintetek létezik olyan, hogy lelkitárs, vagy érjem be valakivel, akivel még egész jól elvagyunk?


22N


2018. aug. 8. 14:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
16%
De illik. Igy leirasban en ilyen vagyok. Erdekes. Erdekes.
2018. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%
23 vagyok, igaz fiú, de senkit nem találok. Pár hete már annyira rosszul alszok ez miatt, mert egyszerűen idegesít. Ha bulizol, iszol akkor jók az esélyeid, olyan csinos lányok járnak srácokkal, hogy csak lesek. Próbálok mindig nyitni, de egyetemen is ez megy. Sportolok mellette, de ez is már csak egy kényszer tevékenység. Néha elgondolkodok már rajta minek vagyok itt még...
2018. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
17%
Mi jól kijönnénk, de tuti 300 km-re élsz.
2018. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Kacsintgass ki néha az álmom világból amit magad köré építettél és meglátod, találni fogsz olyat, aki megfelel.

32/f

2018. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
4: Pont, hogy teljesen távol áll tőlem az álmodozás. Tudom, hogy mindenkinek vannak hibái, és senki sem tökéletes, én sem, de ha már azzal is kínlódni kell, hogy egyáltalán miről beszélgessünk, az már nagyon nagy baj.
2018. aug. 8. 14:19
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

A legjobb helyre jöttél. Itt mindenki azt fogja írni, hogy vele aztán tuti passzoltok :D Egészen a 2. mondatig.


Ha mindig a tökéletesre vársz, eltelik feletted az idő és rájössz, hogy olyan magasra tetted a mércét, hogy azt senki nem is ugorhatta volna meg. Nem azt mondom, legyen egy igénytelen párod, de el kell gondolkozni, miért nem működik neked ez. Talán nem a külvilággal van a probléma, hanem fejben nem vagy kész.

2018. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra tedd a fókuszt, hogy ki nem, hanem, hogy ki igen.
2018. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
7: Ha lenne olyan, azt felismerném.
2018. aug. 8. 14:25
 9/37 anonim ***** válasza:
0%

Áhhh, átérzem, nagyon ismerős.. Ami még ennél is rosszabb, mikor van, akit megkaphatnál, de ő túl egyszerű, unalmas, és mikor végre egyszer találsz olyat, aki meg érdekel, neki már nem kellesz.


19/f

2018. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

# 8


😂😂😂


Megis mibol? Ja...az irasbol. Amit ide ir. Ahogy ide ir. Rosszul teszed, ha innen indulaz ki, ebbol a gondolatmenetelbol.


Az a baj. Hogy egy nagy alomvilagban elsz. Ahol lehet zold az eg es kek a fu. De ettol a tobbi ember keknek latja az eget es zoldnek a fuvet.

Flerehord az agyonhasznalt indigod, mert sajnos masolsz, indigoval dolgozol te is. :(

Sema, sablon alapjan gondolkodol, elore eltervezett es kigondolt lepesekkel haladsz, teszel, hatsz....varod a pluszt, a bizsergest, de igy nem fog eljonni soha. Szellemileg beskatulyaztad magad egy olyan hitbe, amibol kikecmeregni nagyon nehez szerintem. Mindenkit indigora veszel. Felrehord egy arant nalad, mindket oldalon. Sajnos ez a helyzet.

Az irasod es a valaszod is erre ad kovetkeztetest. Keres fel egy pszichologust es mond el neki a serelmeid, fajdalmaid.

2018. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!