Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtalálom valaha is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálom valaha is ilyen problémaval a szerelmet azt az embert aki hozzám illik? 25/N

Figyelt kérdés
Lassan már 2 éve vagyok egyedül ami tudom hogy nem olyan sok idő de nekem annak tűnik. Eddig egy kapcsolatom volt csak, ami másfél évig tartott, de a távot nem bírtam meg szerelmes sem voltam. Azóta egy társkeresőn ismerkedek de a 11-12 emberből akikkel eddig találkoztam egy sem jött össze. A probléma hogy neten sokkal beszédesebb nyitottabb tudok lenni és sokan azt gondolják ilyen is vagyok élőben. Egészen addig írnak érdeklődőek amíg nem találkozunk. Utána vagy nekem nem tetszik de ő többet akarna vagy aki tetszene ő meg eltűnik. Sokan megjegyzik hogy látom nagyon csendes vagy és úgy köszönnek el hogy örülök hogy találkoztunk de nem kapok még két puszit sem. Külsőleg semmi baj nincs velem sokan csinosnak szépnek tartanak de amint látják hogy nem nagyon tudok beszélgetni randin el is tűnnek. Volt aki mondta hogy csak eddig ér rá mert még összefut a haverjával. Szóval az hogy ennyire zárkózott csendes vagyok senkinek sem tetszik és esélyem sincs így párt találnom. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom lesz e valaha valakim is.
2017. nov. 5. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Akkor kérdezz. Én nem szeretek magamról beszélni, de ilyen problémám sose volt. Készülök előre jó néhány kifejtős kérdéssel, és akármit válaszolnak, azokat is tovább pedzegetem.


Pl megkérdezed sportol e? Mit? Mióta? Miért pont ezt? Volt e versenyeken, milyen eredményt ért el? Volt e valami célja az egésszel? Stb... Ez már rögtön vagy tíz percre lekötheti a másikat, még akkor is, ha szűkebb válaszokat ad.


Idővel meg gondolom te is feloldódsz.

2017. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Írj rá itt Behind the Mask userre. Pont hajnalban ecsetelte, h szeretne egy kedves, hűséges, csendesebb barátnőt. Sok sikert nektek! (:
2017. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Nekem pl pont az ilyen nők jönnek be. Tehát biztosan megtalálod! ;)

28F

2017. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nálam meg az van, hogy itt neten is baromi nagy dumás vagyok, de élőben meg még nagyobb szövegmester, mert ott jelen van az illető fizikailag is és ez még jobban hat az én dumálómra :D Szokták is mondani kicsit szemtelen vagyok, mert nagyon hamar terelem a témát minden jó felé és tudom a szálakat csavarni rendesen :) 32F
2017. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

A csendes, visszahúzódó stílus nem hinném hogy gond lenne. Egy intelligens férfi rögtön látja ezt, és több témát dob fel, hagyja hogy feloldódj, nem fog hajszolni. Nekem nagyon sok időbe telt, míg a volt barátnőmet a zárkózottságából kiszedtem. Azóta nagyon talpraesett lett, és oldott. Azt láttam, hogy saját magával sem tudott határozott lenni, és dönteni a saját sorsa felöl, hanem sodródott. Emiatt voltak gondok köztünk is, mert ő sem tudta mit akar, és ez felemészti a kapcsolatot.

Szerintem nem emiatt nem találtál még párt. Mondjuk attól is függ mit szeretnél: "pasit", vagy társat. Az utóbbihoz idő kell, az előbbinél meg csak a külső számít.

2017. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Ismerek/ismertem sok ilyen lányt. A legtöbben eleinte velem is nagyon távolságtartóak voltak. Amikor köszöntem nekik vissza se büffentettek vagy két szót alig lehetett belőlük kihúzni. Volt aki 2-3 nap után bejelentette hogy akkor van jó napja ha nem látja a képem. Idővel ahogy több időt töltöttünk együtt (közös barátok/iskola/munkahely) megnyíltak és le se lehetett őket lőni... Volt akiről kiderült utólag hogy nagyon tetszettem neki és ezért nem szólt kettőt se hozzám (?)

Olyan nincs hogy egy ember nagyon csendes. Ez egy kifogás a saját zárkózottság eltusolására. Azt mondják "én csendesebb típus vagyok" és ezzel el van rendezve részükről minden. Persze van ilyen, de a kukaságot és a szerénységet nem érdemes összekeverni.

Megtalálhatod te is a szerelmet és az elfogadást, de ehhez az kell hogy fejleszd a szociális "képességeid". Meg kell tanulnod jobban bízni az emberekben és nyitottabbnak kell lenned idegenekkel szemben. Olvass önismeretről könyveket (Csernus dokit ajánlom erősen) illetve menj bele szándékosan olyan szituációkba ahol beszélned kell. Tanulható folyamat amit egy életen át hasznosíthatsz minden más területen. Ne süppedj bele ebbe a kényelmes kifogásba. Az írásod alapján azt gondolom te a fiúkat hibáztatod indirekt, hogy nem fogadják el a "zárkózottságod". Fordított helyzetben te se éreznéd jól magad egy mogorva citrommal, legyen akármilyen jó pasi.

Nem kell elkeseredni, apró lépésekkel kell előrébb jutni. Nem te vagy az egyetlen akinek ez nehezen megy, sőt mivel azt mondod csinosnak tartanak, így az esélyeid is sokkal jobbak mint egy túlsúlyos vagy kevésbé dekoratív kortársadnak. Személyeskedni nem akartam, így ne sértődj meg a fentieken. Legyen célod az életben a megfelelő pár megtalálása (is) és akkor ha már komoly a szándék nem lesznek ilyen problémáid.

29/F

2017. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
legyél nyitottabb...
2017. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

"Utána vagy nekem nem tetszik de ő többet akarna vagy aki tetszene ő meg eltűnik. Sokan megjegyzik hogy látom nagyon csendes vagy és úgy köszönnek el hogy örülök hogy találkoztunk de nem kapok még két puszit sem"


Ezzel eléggé magamra ismertem.


Tudod, a nők többsége sosem mondja a férfi szemébe, ha nem kell. Így aztán kénytelenek vagyunk a következtetést levonni más jelekből.


Én is 2 éve vagyok egyedül, ezalatt az idő alatt volt elég sok randim. Rengeteg esetben már a randi alatt azt éreztem, hogy a nőnek nem kellek, hogy igazából elviseli a társaságom.


Az elején az ilyen helyzetekben próbáltam tovább nyomulni, akkor megkaptam, hogy "nem tetszem, de többet akarok, mint amit ő tudna adni".



Manapság az első ilyen jelekre úriember módjára lépek. Megvárom a randi végét, kifizetem a számlát, megmondom, hogy örülök, hogy megismertem, mosolygok, távozom, és mikor látótávon kívül van, akkor törlöm a számát.


Nem hisztizek, nem erőlködöm, nem próbálok meg újabb randikat kérni (főleg azért, mert a nők egy része gond nélkül eljön második, harmadik randira is, moziba, vacsorára, etc, de mikor megpróbálod megcsókolni, akkor közli, hogy "többet akarsz, mint amit adni tudok, legyünk csak barátok", és mivel monogám típus vagyok, ezért addig, amíg vele randizgattam, nem hívtam mást, csak az idő ment).



Szóval nem, amíg nem fogsz egyértelműen úgy viselkedni, hogy a férfi érezze, hogy a randit te is úgy hagyod ott, hogy annak legyen folytatása, addig kétféle férfivel fogsz találkozni: az egyik udvariasan lelép, és nem erőlteti, ami nem megy (még akkor is, ha titkon te a folytatásban reménykedsz), a másik fajta pedig figyelmen kívül hagyja teljesen amit akarsz, nyomulni fog ezerrel, de a legtöbb ilyen meg neked nem fog bejönni.



Kezdj el megnyílni, nem vagyunk gondolatolvasók, ha a nő az egész randin hidegen viselkedik, akkor az 100 esetből 99x azt jelenti, hogy "bocs nem kellesz, nem erre vágyom", normális férfi pedig azért az 1%-ért nem fog az összes ilyen nőnél tovább nyomulni.


Ha a randin nem is oldódsz fel, a randi után bátran ráírhatsz a férfire, felhívhatod, elmondhatod neki, hogy élvezted a társaságát, csak nehezen oldódsz, és szívesen látnád újra.

2017. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavar 24f
2017. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Sok olyan férfi van, akinek tetszik ez a fajta passzív viselkedés. Gondolom egy vezető kell melléd, mert két ugyanolyan félénk ember sehová se jutna együtt. Viszont aki nem ilyen szótlan, annak nyilván nem te leszel az élete szerelme. Én is inrovertált vagyok, de egész másképp, mint te. Nekem csak addig tud vonzó lenni egy nő, amíg minden helyzetet tud kezelni, higgadt, intelligens és intellektuális. Olyan nővel nem tudnék mit kezdeni, aki nem tud kommunikálni és csak úgy van.
2017. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!