Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sok eszem van, ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok eszem van, ezért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Okos vagyok, gyanakvó és jó emberismerő. Átlátok a nők manipulatív játékain. Eleinte bosszantott, mostanra elég unalmasnak találom a játszmáikat. Annyira, de annyira egyformák a nők...

2020. nov. 1. 10:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

"Annyira, de annyira egyformák a nők..."


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de szerintem ez a kijelentésed nem éppen azt támasztja alá, hogy túl sok eszed lenne, vagy legalább kellő mennyiségű tapasztalatod nőkkel.

2020. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem öcsém, segg hülye vagy. Én vagyok a jó emberismerő, nem te, mert erre egyetlen kérdésedből rájöttem.
2020. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha sok eszed lenne,tudnád miért nem kellesz a nőknek.
2020. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Én nem manipulálok senkit, cserében van egy rakat diplomám. Épp most dobtam egy pasit aki azzal akart ismerkedni, hogy ő annyira okos hogy emiatt már szakítottak vele többen is. Na mondom, ez is egy idióta. Mint mondjuk te :-)
2020. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Igen, egyértelműen a túl sok eszed az oka.
2020. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Amit te észnek hívsz az a konzerv itélkezésed önigazolással alátámasztva.
2020. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
vagy ronda, Van egy ismerősöm, 35 éves, egyetemen tanít, van vagy 8-9 diplomája, de csinálja a 10. et is+PHD. De sajnos kinéz vagy 50 évesnek arcilag, egyetlen egy nő sem veszi komolyan, hiába próbálkozik, hiába zseniális lángelme, soha sem volt még párja. Kapott már vagy 200 elutasítást.
2020. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Azért időnként keményen megfarkalom őket méretes szerszámommal. De hosszú távon elviselhetetlenek.
2020. nov. 1. 11:11
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Inkább túl buta vagy.
2020. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
#8-as Ezek szerint a farkad is olyan kicsi, mint az eszed. Egyre jobban körvonalazódik, hogy miért nem kellesz, szerintem ne fokozd, mi értjük.
2020. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!