Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le tudná nekem írni valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudná nekem írni valaki, hogy programozóként, ha nem vagyok csúnya, de gyenge a szövegem és nem járok szórakozóhelyekre, hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintem felesleges egy újabb ilyen kérdés erre az oldalra...

Az lenne a legjobb, ha valaki pontról pontra leírná, miket kell mondani, miket kell csinálni, mert én ehhez nem értek. 22 évesen kezdtem el ismerkedni, 4 éve csak kínlódok és semmi haszna egy találkozásnak sem. Igen, próbáltam élőben idegenekkel, igen, próbáltam ismerősökkel, lenne 1-2, akivel összejöhetnék, de ők nem felelnek meg az ízlésemnek.

Csak egy jó módszer kéne és szerintem menne, nem hinném, hogy annyira reménytelen eset lennék.



2016. márc. 26. 22:04
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
70%
Miért, szerinted meg van írva valahol, hogy hogyan kell csinálni, az a duma ami minden csajnál bejön és mindenkinek jól áll? Hát nem. Neked kell összeszedned magad és megmutatni a jó tulajdonságaidat, humor, kedvesség, pimaszság és intelligencia, ennyi kell ahhoz, hogy egy értelmes lányt szerezz. Ha most valaki leírná neked, hogy mit mondj akkor mi lenne? Lenne egy bemagolt szöveged 2-3 válaszlehetőséggel. Na de mi van, ha túl mű lesz, mivel betanult? Mi van, ha nem azt válaszolja amire számítasz? Annyi a lényeg, hogy olyan stílussal keress lányt amilyen lányt keresel, ha odamész egy itallal és egy BMW kulcsával egy bárban egy miniszoknyás lányhoz elég kicsi a valószínűsége, hogy kedves, okos, intelligens, házias feleséget találsz. Ami mindig bejön, az az önbizalom. Ha félsz még oda se mentél, de már elszúrtad. A csajoknak radarjuk van, kiszagolják a félelmet és nem férfit, hanem lehúzható balekot fognak benned látni, persze ez nem azt jelenti, hogy bunkónak kell lenni, mert igenis a mai lányoknak is kell az udvariasság. A lényeg a mértéktartás, ne légy túl kimért, ne légy túl laza, ne legyél egoista, de legyen önbizalmad, legyél kedves de ne nézzenek mozgó papucsnak és legyél okos, de ne okoskodj. Az élet egy tanulópálya, használd ki és minden kudarc után dolgozz azon, hogy amiben rossz voltál az jobb legyen, előbb-utóbb majd megtalálod a párod.
2016. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"A csajoknak radarjuk van, kiszagolják a félelmet és nem férfit, hanem lehúzható balekot fognak benned látni"


Mivel eleve ritkán kerülök idegen csaj közé és ritkán van lehetőség beszélgetést kezdeményezni, valamelyest persze, hogy izgulok. Én ezt nem tudom leküzdeni. Ha minden nap lenne lehetőség, más lenne, de félévente 1-2 alkalom van. (nem tudok több alkalmat összehozni)


"ne légy túl kimért, ne légy túl laza, ne legyél egoista, de legyen önbizalmad, legyél kedves de ne nézzenek mozgó papucsnak és legyél okos, de ne okoskodj"

Hát ásítoztak is már a velem való találkozáskor, de olyan is volt, amikor beképzeltnek vagy túlságosan piszkálódósnak gondoltak. Akár így, akár úgy közelítettem, sosem volt jó.

2016. márc. 26. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
velem ismerkedhetsz
2016. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Magold be az összes "menő" csajozós dumát a netről, kizárólag a Minecraft-ról, a WoW-ról, ill. C++ és Java kódolásról beszélj! Kombináld a tikkelést, a raccsolást és a dadogást. Semmi esetre se legyél határozott és kerüld a szemkontaktust! Mesélj Anyukádról, a macskádról és matekversenyeken elért sikereidről! Hajrá!
2016. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt most viccesnek szántad, vagy csupán lenézed a programozókat?
2016. márc. 27. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Viccnek szántam, ne haragudj ha megsértettelek!
2016. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy írtak programot csajozásra, csak az a baj ezzel, hogy nem a mátrixban élünk.
2016. márc. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Chat.hu


Ott eleg sokan vannak csajok is :-)

Spec volt onnan programozo pasim is :-)

Ott bukott meg a kapcsi h a gep fontosabb volt mint a szex

2016. márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy nem vagy csúnya. Jóképűnek és magasnak kell lenni, csak akkor vesznek komolyan a csajok.
2016. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerek hozzad hasonlo, korodbeli pasit. Hiaba gyenge a szovege, akkor is nyomatja, es teljesen laza, mert aztan, ha valami tenyleg hulyen jon ki, velunk egyutt nevet sajat magan. Ez a lazasag arad belole es nagyon is vonzo tud lenni.

+ ő is informatikus, de nagyon tarsasagi ember. Tudod, csak annak nincs valakije , aki nem jar el eleget otthonrol. ;) szerintem ez teljes mertekben igaz.


23N

2016. ápr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!