Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem őt?

Figyelt kérdés

Esküvőkre hívják meg, hogy videót készítsen. És ezzel szemben, mégis olyan távolságtartó velem,olyan mintha én lennék neki mindenben az utolsó. Mert mindenre van ideje csak rám nem igazán. Nem tudom őt hova tenni, hogy neki igazán kell e valaki vagy sem.

Azt mondta hogy eddig csak olyan tapasztalata van nők terén, hogy elhagyta az első szerelme az exéért, de ezzel a lánnyal barátságban maradt mai napig.



#nem tudok mit kezdeni vele, vélemények
2020. nov. 3. 16:50
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
95%
Érti valaki a kérdést?
2020. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy nem tudom mit kezdjek ezzel a pasival hogy ő akar e tőlem bármit vagy sem.
2020. nov. 3. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én világosan értem. A kérdés feltevője a mennyasszony, de még szeretne a nagy nap előtt egyet szeletelni a fotóssal. Az a kérdés, hogy előre vagy hátra dőljön, hogy rámásszanak.
2020. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eladó a menyasszony, akkor mennyit kérnek érte? :)
2020. nov. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!