Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy bizonyos férfiak egy párhuzamos dimenzióban vannak és ezért nem tudják átélni egész életükben azt az érzést, hogy milyen az, amikor van egy barátnőjük?

Figyelt kérdés

Állandóan csak azt olvasni, hogy így látatlanban ítélkeznek az emberek, hogy "fogyjál le, legyél ápolt, mozdulj ki a 4 fal közül, ne csak a topmodellekre nyomulj, stb."


Mi van, ha valakinél ezek mind megvannak, ha valakinek nincsenek irreális igényei sem. Ha valakinél a barátzónás lányok sem értik, hogy miért nincs senkije?


Az egyetlen logikus magyarázat, hogy ez valami paranormális jelenség miatt van mindez. Mint mikor valaki olyan jelenségeket észlel, amire ráfogják, hogy skizofrén vagy valami mentális baja van.


Mi van, ha ez is az apatikus, ignoráns, pénzfókuszú, tudomány-orientált társadalom miatt van, hogy ráfogják, hogy biztos ez meg az az oka (már látatlanban ítélkeznek), akik meg ismerik az illetőt azok meg értetlenül néznek, hogy miért?



2020. szept. 18. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik.

Jár a földön.

2020. szept. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
58%
Szinte bizonyos.
2020. szept. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmiféle párhuzamos dimenzió nincs, de senki nem fog neked csajt postázni. Engem több százszor lepattintottak mire valami összejött, de nem adtam fel. Szóval siránkozol tovább, vagy próbálkozol?
2020. szept. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Aha. Pl én is ebbe a dimenzióba kerültem.. Háát most már mind1. Talán majd egyszer szerencsénk lesz, és átkerülünk. Akk lesz barátnőnk. Talán majd egy másik életben :)
2020. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész.
2020. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Semmiféle párhuzamos dimenzió nincs,..." EZt bizonyítani is tudod, vagy csak ideírtad?
2020. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mojjo ***** válasza:
@6: Tisztában vagy a dimenzió szó jelentésével? (Főleg ilyen névvel). Ha igen, akkor meg is van a válasz.
2020. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

ne aggódj 1X majd rád is fog sütni a Nap ,

de addig is ne hagyd el magad , készülj, képezd magad , hogy az igényednek megfelelően alakulj Te is.

2020. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!