Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a Kárpátia zenekar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Kárpátia zenekar "Sok a horgász, kevés a hal" dala a sajnálatos magyar férfitöbbletről szól?

Figyelt kérdés
Mi másról szólhatna a hasonlat, metafora? Egyértelműen a magyar férfiak társkeresési nehézségeit és vergődésüket jeleníti meg ironikus formában. Azért mert több a férfi mint a nő sokkal, a fiatalabb korosztályban, a mai Magyarországon.

2020. nov. 4. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Itt a szoveg arrol szol amirol enekelnek benne tenylegesen, nem kell a komplexusaidat mindenbe belelatni. Ismerd be vegre h meleg vagy es azert sincs csaj a horgodon es keress magadnak valami kokero szerecsen fiucskat es ne itt rontsd a közéletet.
2020. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Az "ékszer a lelked, gyermek - hova rejtselek" nóta pedig egy pedofil-dal.


A "csak a szíved kell még" című szerzemény pedig egy donor-dal, esetleg egy kannibál-csasztuska.


Az "az a szép akinek a szeme kék" pedig egy az árja fajelméletet dicsőítő nóta.


Satubbi. :D

2020. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Milyen férfi többlet?
2020. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
61%

Ha te ebből motivációt nyersz hogy más is van aki így érez akkor simán értelmezheted így a dalt.

Egyébként én pont az ellenkezőjét tapasztalom a környezetemben. De a kérdésedből azt szűröm le hogy te rockkoncertre esetleg szinglipartykra jársz ismerkedni ahol tényleg sokkal több férfi van mint nő. Menj el egy egyszerű romkocsmába és láthadot hogy a nemek aránya konvergál az 50-50 hez.

2020. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

oké.

Ilyen erővel Petőfi Anyám tyúkja is arról szól, hogy a nők válogatnak a férfiak között:

"Válogat a kendermagban, a kiskirály sem él jobban!"

Szóval, ez egy incel-vers, Petőfi is incel volt és már a XIX. században is férfitöbblet volt. :))

2020. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5.


Petőfi nem volt az, József Attila és Juhász Gyula annál inkább.


Petőfi esetében inkább a "Rágyújtottam a pipára" az érdekes vers, ami egy az egyben a szexről szól csak virágnyelven.


A másik ilyen a "bújj-bújj zöld ág" ami szintén :D

2020. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs hal, rossz helyen horgászol. Ne az informatikai, hanem a bérszámfejtés részlegen keresd :D
2020. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább politikai mondanivalót tudok mögé képzelni. Sok az ügyeskedő, kevés aki tisztességes munkából szeretne megélni. De persze azt látsz mögé amit akarsz.
2020. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Mindenben a hülyeségedet keresed.


Azért nincs csajod mert szarul nézel ki.

2020. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha férfiként azt mondom neked, hogy én annyi nőt küldtem már el (15 év átlagában) hogy már nekem ciki.

Csupán mert én nem kívánok ezzel foglalkozni. Mert nekem az életem abban a formában JÓ ahogy most van és ez maradjon is így.


Az neked értelmileg felfoghatatlan ugye Incelke.

2020. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!