Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak van két kisfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van két kisfia akiket sajnálatos okok miatt ő nevel. Nagyon szeretem őket és ők is szeretnek. Mit a véleményetek egy ilyen kapcsolatról? Lehet tartós? 23/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 11:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne?
2013. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne?
2013. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

En nem latom akadalyat:)

Ha nem szeretnenek, akkor gazos lenne, de igy ok

Csak el kell fogadnod, hogy akkor csaladot vallalsz, nem egy sima parkapcsolatot

2013. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy nagyon kétélű dolog. "Szereted őket és ők is szeretnek", ez egy kis ideig tök jó, de mi van ha mondjuk a pasidnak majd valamilyen okból (pl anyagiak, szabadidő stb.) terén majd választania kell köztetek? Ne lepődj meg ha nem téged választ és el leszel hanyagolva egy idő után szép lassan.. akkor ez a szeretet majd frusztrációba.. majd esetleg utálatba is átmegy. Szerintem nem éri meg ilyesmibe belemenni, legalábbis én nem tenném az biztos. 22/L
2013. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Persze, simán.


Egy buktatót látok, azt, hogy ha arra kerül a sor, hogy te is szeretnél 1-2 saját gyereket, akkor be tudjátok-e vállalni, vagy arra fog hivatkozni, hogy bocsi, neki van kettő, több nem fér bele a családi költségvetésbe... És az a kérdés, hogy te ragaszkodsz-e saját babához.

2013. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért kérdezem mert másoknak fura, hogy ennyi idősen belementem egy ilyen kapcsolatba és szerintük csak kihasználnak.
2013. ápr. 18. 11:49
 7/26 anonim ***** válasza:

lehet, persze

itt ebben a kapcsolatban Neked nehéz lesz, hogy helytálljál, előre mondom, nem lesz egyszerű, itt sokat befolyásol ki hány éves,

2013. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem is beszélve, hogy minden kapcsolatban vannak konfliktusok, és minél többen vannak, annyival nő a konfliktusok száma is. És készülj fel arra, hogy ha belemész egy ilyenbe, minden ostor rajtad fog csattanni (nem a kisfiúkon). Mindenben te leszel a hibás és az alárendelt, ezt meddig fogod lenyelni? Csak rossz sülhet ki ebből a te részedről, azaz te csak rosszul jöhetsz ki ebből az egészből. Szerintem gondold meg, te még fiatal vagy, miért kellene ilyen dolognak kitenni magad, amikor még függetlenül, egészséges párkapcsolat(aid) lehetnek?
2013. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
5. Persze erről már beszélgettünk és ő azt mondta, hogy szeretne a két fia mellé egy kislányt is. Én mindig 3 gyerekre vágytam és örülök neki, hogy így csak egyszer kell szülnöm.
2013. ápr. 18. 11:59
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
8: ez azért nem feltétlenül így van minden hasonló kapcsolatban. Van ahol tényleg ingyencselédet akarnak, de nem mindegyikben van így. Én elvált anya vagyok, nem az az elsődleges célom,hogy egy plusz fizetéssel rendelkező ingyen autószerelő/burkoló/stb. pacákot szedjek fel akire rálőcsölhetem a gyerekeimet, hanem egy olyan férfit keresek, akivel én jól érzem magam, a társam, amellé amit nyújt (megosztjuk a feladatokat) én is tudok neki adni (szeretetet, tiszta cuccokat, kaját), továbbá a gyerekekkel is jól kijöjjön. Nem kell mindenhová önző hátsószándékot látni.
2013. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!