Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nekem a magas nők tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem a magas nők tetszenek, de nem vagyok százmilliomos, vagy főnök, vagy vállalkozó, vagy más alfahím, akkor hagyjam ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Magas (190+), helyes férfi vagyok, akinek egyben van az élete szociális és anyagi értelemben is. Bevallom nálam a külsőben elég vonzó az, ha egy nő magas. Most a 175 cm, vagy pláne a 180 cm feletti nőkre gondolok. Viszont azt látom az ilyen nők legtöbbször a hierarchiában igazán top férfiakhoz vonzódnak, amilyen én nem vagyok. De ne csak anyagi értelemben értsétek, ide tartozik egy nagyon nagydumás, társaság közepe extrovertált csávó is, vagy egy nagyon kigyúrt, stb. Főnök talán leszek majd egyszer, de az is 5-10 év múlva, a többi pedig kilőve.


De ezt úgy képzeljétek el, hogy alapvetően nincs gond a csajozással, mert relatíve mondhatni sok lánynak tetszem, viszonylag könnyen találok már barátnőt, vagy szexet. Ezt nem felvágásból írom, nem vagyok nőcsábász, de azért tudom hogy kell csajozni és csak összeraktam az életem valamennyire. Csak hát a jelentkezők főleg a 155-170 cm körüli lányok. Csinosak, aranyos, helyesek, de nekem tényleg bejön a magasság. Egyszer volt 19-21 évesen egy 180 cm feletti barátnőm és ő még a mai napig nagyon élénken él az emlékeimben, akkor voltam utoljára szerelmes is. Nem azt mondom hogy csak magas nőbe tudok szerelmes lenni, és persze belül is legyen olyan, de ez nálam óriási plusz.

27/F


2020. nov. 5. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd!
2020. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd. Nem azok miatt, amiket felsoroltál, hanem mert idióta vagy.
2020. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A magasságnak semmi köze ahhoz, hogy kinek mennyi pénze van, mi a foglalkozása és mennyire alfahím. De ha már itt tartunk, pont hogy az ilyen minden szempontból átlag lányok szoktam pénzes pasikra hajtani, aztán átszabatják magukat mert van miből. Az instagramon nézegetheted őket, van sok példa.

Ha bejönnek a magas lányok akkor engedd el ez a baromságot amit gondolsz, inkább add önmagad, legyél normális és udvarias aztán ha tetszel neki úgyis elfog menni veled randizni, a többi meg majd alakul. Magas lány vagyok, de soha nem ilyen szempontok szerint kerestem férfit, amit te gondolsz... Ja amúgy én már foglalt vagyok, sorry.

2020. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2. Ha kifejted még érthető is lenne, de így hogy csak ennyit nyögsz be, nyilván nem tudom elfogadni a válaszod.


3. "A magasságnak semmi köze ahhoz, hogy kinek mennyi pénze van, mi a foglalkozása és mennyire alfahím".

Ezt én sem írtam. Egy magas nő összejön egy középmagas (vele egy magas), vagy akár tőle alacsonyabb férfival is, ha igaz rá azok közül valami, amiket felsoroltam.


Nincs instagramom.

Évente 2-3 magas lánnyal kerülök ismerkedési helyzetbe. Beszélgetéskor soha nem hozom szóba a magasságot. Mégis sajnos évek óta nincs szerencsém a magas lányokkal. Ehhez képest alacsony, vagy közepes magasságú lányok egész rendszeresen érdeklődnek irántam. Írjátok hogy hülye vagyok, meg hogy egy nőnek sem kellek, de pont azt látom, hogy nagyon sok alacsony vagy közepes termetű lánynak bejövök. De a magas lányokkal évek óta nem volt szerencsém. Ennyi a problémám és próbálom kitalálni ez mitől lehet. De az értelmetlen válaszokat légyszi hagyjátok, hogy hülye vagyok, stb. Évek tapasztalata után jutottam ezekre, nem most találtam ki.

2020. nov. 5. 12:32
 5/15 A kérdező kommentje:
1.-2. Mondjátok ha rosszul látok szerintetek valamit, de segítő tanácsokért és értelmes kommunikációért jöttem ide. Ez nem olyan téma, amiről bárkivel tudnék beszélni az életemben. Ezek járnak a fejemben őszintén, amiket leírtam. Mondjátok, ha valami szerintetek máshogy van, hagy vegyem észre hol a hiba.
2020. nov. 5. 12:36
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
teljesen természetes hogy a hozzád jobban passzoló magas lányokat kedveled, hiszen te is magas vagy. Egy 175-185 centis csajjal külsőre is tökéletes az összhang. Csak aza gond, hogy sem te sem ő nem vagytok átlagmagasak, tehát belőletek kevesebb van, mint 160-170 csaj és 170-180 centis pasi kombóból. És általában abból a kevés magas lányból is ha csak a szépet nézed, még kevesebb csaj marad akiből választhatsz. Szinte kb semennyi. Ha ennyit csajozol, akkor biztos van önbizalmad és úgy gondolod, hogy akkor nyugodtan hajthatsz a magas szép csajokra, ami a gyakorlatban akár modellalkatot is jelenthet, azaz vékony és 180 centis, plusz még egyéb igányeid hogy szép arc miegymás. Igen, elárulom, ha valaki tényleg modellalkat, akkor kb minden ruha jól áll rajta és szépen, mint a magazinokban és ezért felkeltik a magasabb, gazdagabb pasik figyelmét. Ha viszont csak átlagos külsejű magas, akkor az a lány nehezen talál magának párt, mert a hasonló magas pasik kevesen vannak és azok is csak a magas modellalkatúra buknak, az alacsonyabb pasik pedig nem keresik szintén. Szóval ha nem vagy főnök miegymás, akkor maradnak az átlagos magas csajok vagy a mindenféle alacsonyabb csajok akikből akár lehetnek szebbek is, átlagosak is, elég sokan vannak, hogy válogass belőlük.
2020. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem pedig az alacsonyabbak. Olyan kis cuki, törékenynek látom. Kinek mi.
2020. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem 160 centis nőként 190 centis srác volt az első barátom. Beadtam a derekam, mert annyira akart. Nem néztem akkoriban a magasságot, nem is volt tapasztalatom miylene gy magassal meg egy velem egymagassal. Miután szakítottunk, összejöttem egy 173 centis sráccal és sokkal jobb volt ölelni, összesimulni vele, azóta nem keresek szándékosan nálam magasabb srácot. Én is úgy vagyok vele, hogy nem tetszik a 183-190 centis alak, nem tudok vele szépen sétálni, nehéz ölelni, nyújtózkodni kell és fojton felnézni. Vannak kivételek és azért biztosan van oylan pasas, akiért megint beadnám a derekam ha pl. sok magasabb filmsztár eszembe jut, de szerintem kellemesebb egymagassal. Válassz átlagosabb külsejű de magasabb lányt, ne a karcsú magas széparcú fiatal csajokat nézd, mert azok tényleg nagyon szépek tudnak lenni és nem biztos hogy ahhoz te elég jóképű, tehetős vagy.
2020. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
A szomorú igazság az, hogy még a liliputi nők is csak számításból lennének veled, így feljavítva a satnya (alacsony) génjeiket.
2020. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6. Valóban a helyesebb lányok érdekelnek, de úgy érzem én is elég helyes vagyok hozzájuk. Alacsonyból már volt kifejezetten gyönyörű barátnőm is, aki szebb volt csajban, mint én pasiban.

Alkatra nem kell vékonynak lennie, lehet átlagos alkatú is, de ne túlsúlyos. Én sem vagyok az, sportolok is.


7. Jaja, nekem is van egy-két magas haverom, ők is az alacsonyabb nőket szeretik. Szerencsések vagytok, hogy ilyen az ízlésetek, mert viszonylag könnyen kielégülésre tud találni.


8. Helyes vagyok és engem is a helyes lányok érdekelnek. Kb be tudom lőni a szintem szerintem. Tudom ezt nehéz mérni, de nem vagyok iszonyat jóképű, mondjuk a top 5%-ba tartozó, de a top 15-20%-ba igen. Nem csak szerintem, hanem a visszajelzések alapján is. Nyilván én sem csak a teljesen tökéletes, szó szerint modell nőket akarom, a másiknak is lehetnek hibái, ahogy nekem is vannak. Látod az a baj amit már írtam is, hogy egyszer volt 2 évig egy magas, helyes, vékonyabb barátnőm. És emiatt él bennem az a rohadt remény, hogy ez újra sikerülhet. Csak ugye az utóbbi pár évben nem jött össze.


Ez nagyon változó, hogy ki mire gerjed. Te és én például a magasságban hozzánk közel állókra, de rengeteg magas srác és alacsony csaj van, akik pedig egymásra. (Lásd pl hetes válaszoló.) Nekem csak ennyi a szívás, hogy viszonylag kevés nő van, aki úgy igazán bejön, mert nincs sok magas nő.

2020. nov. 5. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!