Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon miért ezek a varázs szavak hogy vállalkozó vagyok és van bwm kocsim?

Figyelt kérdés

Szimpla gyári melós vagyok.Mióta megnyitott a gyár ott dolgozom. Az egyik legnagyobb autógyár az országban már kicsit előrébb léptem de még mindig melósnak mondanám magam persze a lovém azért kicsit több mit egy átlag magyar melósnak.

Van egy kis lakásom te totál felújítva és egy vidéki faluban házam amit nyaralónak hívnak sokan, ha sok a meló oda megyek pár napra.

Szóval társkeresés.

Az elején naív voltam csak tanultam hogy kell önmagam adtam hogy melós vagy lakásom van meg egy kis házam.

Jött egy két értelmesebb lány de mikor kiszagolták hogy korán kell menni hogy dolgozni menjek a nyaraló az egy kis vidéki házikó valahogy mindegyiknek gondolkodni kellett és leléptek.

na utána fordítva csináltam de a lányok így meg ragadnak mint döglény a légypapírra..

Kiírtam vállalkozó vagyok volt egy kép a bmwről ami hiteles de ezt nem kötöm az orrukra 10éves 3as bmw szép azért még mutat.

Szóval a lényeg komoly kapcsolatot keresek címszóval keresgéltem de ezk voltak rólam az adatok.

Jöttek is a lányok szépen.

Nyaralót meg se kellett mutatnom elég volt mondani ott már minden volt utána.

lakásnál azt mondtam most veszek házat ezt befektetésnek vettem kiadom airbnb-n.

Persze amikor az első vagy ha nagyon tuti volt a nő második randi elfelejtettem visszahívni vagy keresni.

És lássatok csodát mi volt?

Szinte mindegyik lány kapart volt aki eljött személyesen a lakásra írtak csomó smst fészbúkon üzengettek.

Ennyire könnyű akkor mégis nőket felszedni csak a tálalás a legfontosabb?



2020. aug. 1. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Airbnb meghalt, azt cseszheted, nem hoz mar hasznot tobbè. De amugy igazad van, igy kell promótál magad es lesz nőd.
2020. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Te egyáltalán nem vagy tisztában a mondaton belüli írásjelek használatával, kérdező?
2020. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kit érdekel az írásjelek használata.

ha nem akarom ki sem javítom ha rosszul írok valamit azt úgy olvassa el aki akarja.

Kérdésre válaszoljál ha már írtál...

2020. aug. 1. 13:47
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"Kit érdekel az írásjelek használata."


Pl. azt, akinél a pasi intelligenciaszintje is választást befolyásoló tényező. Ezt tekintetbe véve valószínűleg már eleve kisebb merítésből válogathatsz a társkeresőn.

2020. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagy úgy írnak sokan.

Inkább a kérdésemre a válasz érdekel ha te is találkoztál már ezzel a jelenséggel.

Ha meg nő vagy akkor is írhatsz választ miért gondoljátok így és miért ez a tapasztalat is hogy vállalkozóként bmw-vel sokkal könnyebb csajozni mintha mindent elmondok magamról.

2020. aug. 1. 13:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a társkeresőn megy ez így. Én csak másodállásban vagyok vállalkozó, és a HR-nek szóltam, hogy ez van. Több mint való onnan pattant ki a dolog, most már az egész cég tudja és olyan kolléganők írnak rám és jelölnek be fb-on, akik létezéséről nem is tudtam a cégünknél.


Pedig nem futja bmw-re, sem nyaralóra.. alig 3 hónapos vállalkozói létemet épp kihoztam enyhén +osra.

2020. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont hogy taszítana, ha a bemutatkozó szövegben a vállalkozót meg a bmw-t tartanád a legfontosabbnak. Ez pont olyan, mint amikor a csajok a mellüket vagy a seggüket pakolják ki a fotóra az arcuk helyett. Ki nem szarja le? Bár igazad van, ha erre ugranak, akkor használd csak ki mindet. De arra számíts, hogy értelmes nőt így nem fogsz találni.
2020. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gond az tudod, hogy ha egy társkeresőn másnak adod ki magad, mint aki vagy, akkor előbb-utóbb menthetetlenül lebuksz, s a hazug férfiaktól ugyanúgy menekülnek a nők, mint a szegényebbektől. Vagyis ugyanoda jutsz ezzel a módszerrel. Sőt még rosszabb is, mert fölöslegesen pazarlod az idődet és pénzedet (és a nők idejét is) olyan ismerkedésre és randikra, amelyek hosszabb távon sehova sem vezetnek. Garantálom, hogy nem lesz nő, aki melletted marad, miután kiderül rólad, hogy az elején félrevezetted. Mégpedig azért nem, mert felmerül benne a kérdés, hogy mikor fogod megint átverni. Bizalom nélkül pedig nem lehet párkapcsolatot építeni. Aki rövid kalandot keres, az hazugságokkal juthat sikerekhez egy társkeresőn; aki tartós kapcsolatot, az nem.


Szóval én azt javaslom neked, hogy valótlanságokat ne állíts magadról a társkeresős bemutatkozásodban. El lehet hallgatni talán, hogy melós vagy, de ha kérdezik, mondd meg az igazat. Küldözgess szét sok kezdeményező üzenetet, s persze közben legyél borzasztó türelmes. Teljesen normális manapság, hogy ha egy férfi nem kirívóan vonzó és jómódú, akkor 100 kezdeményező levélből jön össze neki átlagosan egyvalaki, akivel randizni is tud. Elég elkeserítően hangzik, de nincs más út sajnos. Én több éve csinálom, ezzel kell kibékélni.

2020. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Ez ilyen. Furcsa, hogy itt mindenki előadja, hogy nem így működnek a dolgok, de az összes olyan ismerősöm, aki fejlődött/haladt az életben vagy másnak adta ki magát, mind erről számolt be.

Lehet itt álszenteskedni, de rengeteg nő megy az anyagiakra és a látszatra. Ha van 2 bejövős srác, akkor sokszor az dönt, hogy ki van jobb helyzetben.


Engem az érdekelne: Itt miért tagadják ennyien a valóságot? Oké, hogy egyes kérdéseknél adott szavazásokból már lejött, hogy a téma 3/4-ét nők látogatják, de ennyire nincsenek képben a saját nemükkel sem? Akkor milyen tanácsokat akarnak adni a másik nemnek?

2020. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9:


"rengeteg nő megy az anyagiakra és a látszatra."


Itt a lényeg: rengeteg, de nem az összes.


"de ennyire nincsenek képben a saját nemükkel sem?"


Tisztában vagyok azzal, hogy ciszheteró nő vagyok. Más, az előbb felsorolt tulajdonságokkal bíró emberi egyedek viselkedéséhez nekem semmi közöm, és nem is érdekel. És most jön számodra a nagy meglepetés: FELELŐS SEM VAGYOK ÉRTE, meg nem is leszek. Még mindig nem vagyunk homogén massza, kérdező.

2020. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!