Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy egy CSINOS,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy CSINOS, de FÉLÉNK, 38 ÉVES NŐ még SZŰZ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 19:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
93%
Fèrfiakbol sokat ismerek ilyet, ès mwmèg csak nem is degeneraltak, nem hulyek es nem is rondák. Eleg nagy baj ha a ferfi mindenben atlagos.
2020. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Igen, ha a) bigottul vallásos, b) olyan lelki problémája van, ami miatt nem tud férfiak felé nyitni, pl. meghalt a bátyja-hallottam már hasonló esetről-.
2020. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
11%
majdnem. minden stimmelhet, kivéve, hogy csinos. az tuti nem igaz, különben nem úszta volna meg.
2020. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
98%
Valami kimaradt a felsorolásból: Ha kis faluban él. Én egy 40 körüli hölgyet tudok abból a faluból ahol én is laktam gyerekként. Sosem volt kapcsolata , hogy szűz-e azt nem tudom. Helyben lakik és dolgozik egy helyi vállalkozónál. A környezetében - gondolom - nincs potenciális partner. Fiatalabbak, idősebbek, házasok. A komfort zónájából meg nem mozdul ki. Reggel elmegy dolgozni, hazamegy otthon kutyái, macskái vannak. Egy vékony, csinos hölgyről van szó. Szóval van ilyen.
2020. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
67%
#23 mert megerőszakoltad volna, ha nemet mondana?
2020. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
95%

Előfordulhat. Símán el tudom képzelni hogy senki sem felelt meg az elvárásainak és csak várt és várt és várt...


Bulikba is lehet nem szeret járni netes társkeresést meg marhaságnak tartja. Szóval előrfudulhat hogy egy egyszerű átalagos kinézetű nő is lehet szűz.


Az már egy másik kérdés hogy a társadalomban ez %-osan mekkora arányban fordul elő(gondolom eléggé ritka). Meg valószínűleg férfiaknál többen vannak mint a nőknél.

2020. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
2020. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
68%
ha van ilyen talán inkább érték és kincs....
2020. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

olvastátok hogy Disraeli-nek milyen felesége volt?!?

ha nem,tegyétek meg! ja hogy Ő Anglia(vagy Brittannia) első embere volt...

2020. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
40%
Ha eddig nem volt neki surgos, hogy elveszitse, akkor erre a hatralevo kis idore mar nem is erdemes...
2020. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!